e
sv

Epic Games Önümüzdeki Haftanın Ücretsiz Oyunları Açıklandı

epic-games-store-teknolama
avatar

Mert Mutlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Epic Games tarafından düzenlenen her hafta ücretsiz oyun kampanyası kapsamında önümüzdeki haftanın oyunları açıklandı.

Epic Games sevilen oyun kampanyasına devam ediyor. Her hafta çeşitli oyunları ücretsiz bir şekilde kullanıcılarına sunan şirket, bu hafta da iki oyunu ücretsiz olarak veriyor.

Geçtiğimiz dönemlerde GTA V gibi oldukça büyük bütçeli yapımları ücretsiz olarak dağıtarak oyun sevenlerin dikkatini çeken şirket, önümüzdeki hafta Steam üzerinde değeri 140 TL’yi bulan iki oyunla karşımıza çıkacak.

Epic Games 10-17 Eylül tarihleri arasında kullanıcılarına Railway Empire ve Where The Water Tates Like Wine oyunlarını ücretsiz olarak sunacak.

Epic Games önümüzdeki haftanın (10-17 Eylül) ücretsiz oyunları;

Railway Empire oyunu bir demir yolu simülasyonu olarak karşımıza çıkıyor. 26 Ocak 2018 tarihinde yayınlanan oyun günümüze dek Steam üzerinden oldukça olumlu yorumlar almasıyla dikkat çekiyor. Strateji, ekonomi ve yönetim türlerindeki oyun bu türün meraklıları için oldukça heyecan verici bir yapım.

Where The Water Tastes Like Wine oyunu 28 Şubat 2018 tarihinde yayınlandı. Oyun anlatı odaklı macera türünde bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde oyun haritasını keşfederek hikayeler duyuyor, topluyor ve sonrasında bu hikayeleri başkalarına aktarıyorsunuz.

Oyunları bir kez kütüphanenize eklediğinizde oyunların süresiz bir şekilde sizlerin olacağını da hatırlatalım.

Peki sen Epic Games kampanyaları konusunda ne düşünüyorsun? Sen de görüş ve düşüncelerini yorum olarak bizler ile paylaşabilirsin. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.