Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunu: Tales of the Neon Sea

517 Okunma 01 Nisan 2021 22:53
Tales-of-the-Neon-Sea-teknolama

Epic Games her hafta kullanıcılarına ücretsiz şekilde oyunlar sunmaya devam ediyor. Bu haftanın oyunu açıklandı: Tales of the Neon Sea

Bu yılın başında bitirilmesi planlanan her hafta yeni ücretsiz oyun kampanyası, yoğun talep sonrası uzatılmış ve kesin bir bitiş tarihi verilmemişti. Devam eden kampanya boyunca günümüze kadar birçok kullanıcıya hitap eden farklı türde oyunlar vermeye çalışan Epic Games, kampanya sonrası oldukça büyük bir ilgiyle karşılaştı.

Geçtiğimiz hafta kampanya kapsamında 25 TL değerindeki Creature in The Well oyununu ücretsiz bir şekilde üyelerine sunan Epic Games bu hafta ise Tales of the Neon Sea oyunu ile oyuncuların karşısına çıktı. Bulmaca odaklı hikayesiyle dikkat çeken oyun Epic Games’te kampanya dışında 20 TL üzerinden satışa sunulmakta.

2019 yılında Palm Pioneer tarafından piyasaya sürülen Tales of the Neon Sea, siberpunk bir şehirde geçmekte ve bu şehirde çözülen bulmacalar ile oyundaki hikayeye devam edebilmekteyiz. Oyunda dedektif rolünü üstlenerek, birçok sırrı aydınlatmayı çalışıyoruz. Aydınlatmaya çalıştığımız bu sırların sonucunda ise amaç robot isyanı sırasında gerçekleşen bir cinayet davasını çözüme kavuşturmak.

Dedektif Rex karakterine hayat vereceğimiz bu yapımda, heyecan dolu bir ortam ve siberpunk bir şehirde katilin kim olduğunu çözmeye çalışıyoruz. Epic Games ise oyunu kendi sayfasında şu sözlerle özetlemekte; “Entrika ve şüphe dolu bir dünyaya hoş geldin. Burada insanlar ve robotlar, artan gerilim ve karşılıklı güvensizlik ile mücadele ediyor. Ve gangster kediler besin zincirinin zirvesine çıkma planları kuruyor. Tales of the Neon Sea’ye hoş geldin!”

Eğer siz de bulmaca ve gizem çözme konusunda kendinizi test etmek ve oyunu deneyimlemek isterseniz, 8 Nisan tarihine kadar oyunu ücretsiz bir şekilde Epic Games üzerinden indirmeniz mümkün.

Peki siz Tales of the Neon Sea hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunu: Tales of the Neon Sea

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ