Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunu: Creature in the Well

639 Okunma 25 Mart 2021 22:32
creature-in-the-well-teknolama

Epic Games klasikleşen haftalık ücretsiz oyunları köşesinde bu haftanın oyununu açıkladı: Creature in the Well.

Uzunca bir süredir kullanıcılarını ücretsiz bir şekilde sunduğu çeşitli oyunlarla mutlu eden Epic Games bu oyunlara bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz yıl içerisinde başlattığı kampanyasını 2021 yılının başında sonlandırmayı planlayan Epic Games, karşılaştığı yoğun ilgi sonrasında oyunlarını ücretsiz bir şekilde kullanıcılarına sunmaya hız kesmeden devam ediyor.

Her hafta karşımıza yeni bir oyunla çıkan Epic Games, şimdiye kadar birçok oyun severin ilgisini çekmeyi başardı. Özellikle GTA V gibi yüksek bütçeli bir oyunu ücretsiz bir şekilde kullanıcılarıyla buluşturan Epic Games, bu hafta değeri 25,00 TL olan Creature in the Well adlı oyunla karşımıza çıktı.

Creature in the Well – Trailer

Bu haftanın Epic Games ücretsiz oyunu köşesinde yer alan Creature in the Well’i 1 hafta boyunca ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebileceksiniz. Oyunu bu süre içerisinde kütüphanesine ekleyenler oyuna sınırsız süreliğine sahip olacak. Oyunu kütüphanenize eklemek için ise tek yapmanız gereken Epic Games hesabınızı açarak oyunun sayfasına gitmeniz. Ardından sayfada çıkan Yükle butonuna bastığınızda oyun kütüphanenize eklenmiş olacaktır.

Oyunun konusuna baktığımızda ise oyunda kendi türünün son örneği olarak gösterilen bir robotu yönetmekte ve çeşitli görevleri tamamlamaktayız. Tepe görünümlü olarak oynanan oyunda amacımız terk edilmiş ve bir yaratığın sığınak olarak kullandığı tesisi keşfederek çeşitli ipuçlarını bulmak ve bulunduğumuz bölgeyi korumak.

20’den fazla özelleştirilebilir eşyanın bulunduğu oyunda her biri farklı bir deneyim sunan ve kendine has bir havaya sahip zindanlar yer almakta. İçinde bulmacaların yer aldığı bu zindanlar ilerleyebilmek ve karakterimizi geliştirebilmek adına oldukça önemli bir konuma sahipler.

Keyifli ve oldukça farklı bir macera sunan Creature in the Well’i bugünden itibaren 1 hafta boyunca Epic Games üzerinden ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Peki siz Creature in the Well hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunu: Creature in the Well

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ