Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

29 Okunma 03 Haziran 2021 21:24
epic-games-store-teknolama

Epic Games tarafından uzunca bir süredir devam eden haftalık ücretsiz oyunlar kampanyası dahilinde bu haftanın ücretsiz oyunu belli oldu.

Dağıttığı ücretsiz oyunlar ile paltforma dahil olan kullanıcı sayısını bir hayli arttıran Epic Games, ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Epic Games tarafından kısa süreliğine başlatılan ancak görülen yoğun ilgi sonucu devam ettirilen haftalık ücretsiz oyun kampanyası devam ettiği süreç boyunca GTA V gibi oldukça yüksek bütçeli ve oyuncu sayısı fazla oyunları da ücretsiz olarak vererek yoğun ilgi görmeyi başardı.

Epic Games tarafından her hafta farklı oyunların verildiği kampanya dahilinde bu haftanın ücretsiz oyunu Frostpunk oldu. Steam üzerinde 50 TL fiyat etiketiyle satışta olan oyun bir hafta boyunca Epic Games kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak kütüphanelerine eklenebilecek ve kullanıcılar oyunu sonsuza kadar oynama hakkı elde etmiş olacaklar.

Hayatta kalma ve strateji kategorilerinde yer alan Frostpunk “11 bit stüdyolar” tarafından geliştirildi. Buz çağının yaklaştığı bir dönemde geçen oyunda, dünyada kalan son şehrin yöneticisi olarak amacımız şehir sakinlerini yönetmek ve altyapı gibi içerisinde bulunduğumuz şehri birçok yönden yönetmek.

Şehir yönetimi konusunda kanunlarından, sağlık hizmetlerine kadar oldukça geniş çaplı bir yönetim imkanı sunan oyunda aldığınız kararlar ileride karşınıza çıkacak sorun veya fırsatlar konusunda büyük önem taşıyor.

Peki siz Frostpunk hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ