e
sv

Epic Games Bu Haftanın Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

epic-games-store-bedava-oyunlar-teknolama-min
avatar

Mert Mutlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Epic Games tarafından her hafta oyunculara ücretsiz şekilde verilen oyunların bu haftaki üyeleri belli oldu.

Uzun bir süredir kullanıcılarına sunduğu ücretsiz oyunlarla gündeme gelen Epic Games, haftalık ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz dönemlerde GTA V ve Civilization VI gibi yüksek bütçeli yapımları kullanıcılarına ücretsiz sunan şirket, bu hafta daha mütevazı yapımlar ile karşımıza çıkıyor.

Epic Games tarafından bu hafta iki farklı oyun oyun severlere ücretsiz olarak sunuluyor. Bu haftanın oyunları; Next Up Hero ve Tacoma. Yenilikçi ve birbirinden farklı türlere sahip bu oyunlar Epic Games üzerinden 1 hafta boyunca oyun kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bu haftanın ücretsiz yapımlarının Steam üzerindeki toplam değerleri ise güncel olarak 62 TL olarak görülmekte.

Next Up Hero, elle çizilmiş kahramanlarla zindan keşfine çıktığımız bir macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun boyunca bongo çalarak, bumerang fırlatarak veya jet kullanarak zindanları keşfediyor ve çeşitli görevleri yerine getiriyorsunuz.

Tacoma, oyuna ismini veren bir uzay istasyonu aynı zamanda. Terk edilmiş bu istasyonda mürettebatımızı sıradan bir günde birtakım felaketler bekliyor. Bu yaşanan felaketlerin ardından bir kaosa sürüklenen macerada gizemli bir yapay zeka ile de mücadele vermemiz gerekiyor.

Her iki oyunu da Epic Games hesabınıza giriş yaparak sonsuza dek kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunları kütüphanenize eklemeniz için son gün 30 Temmuz saat ise 18.00 unutmayın!

Daha fazla oyun kampanyaları için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.