Epic Games, son dönemlerde ücretsiz oyunlar dağıtarak kendisine daha fazla abone çekmeyi hedefliyor. Bu konuda başarılı sayılsa da henüz rakibi Steam ile yarışabilecek bir düzeye gelebilmiş değil. Şimdi ise Epic Games, Borderlands 2 sahiplerine bir de Commander Lilith & the Fight for Sanctuary DLC paketini ücretsiz olarak dağıtıyor.

Son dönemlerde sık sık ücretsiz oyun kampanyaları ile gündeme gelen Epic Games, yeni bir kampanya ile bu sefer Borderlands 2 sahiplerini bir kez daha sevindiriyor. Hala yoğun bir oyuncu kitlesine sahip olan oyunun DLC paketi ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Epic Games mağazasında başlatılan yeni kampanya kapsamında Borderlands 2 Commander Lilith & the Fight for Sanctuary DLC paketi bulunuyor. Toplamda 1 ay boyunca ücretsiz olarak dağıtılacak paket 2 Ekim 2020 tarihinde sonlanacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”6394″]

Ücretsiz DLC kampanyasından yararlanabilmek için doğal olarak Borderlands 2 oyununa sahip olmanız gerekiyor. Daha önceki kampanyalar ile Borderlands: The Handsome Collection paketini ücretsiz olarak almışsanız DLC kampanyasından da tamamen ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Paketin normal fiyatı 129 TL olarak etiketlenmiş.

Borderlands 2 Commander Lilith & the Fight for Sanctuary DLC paketi

Borderlands 2 sistem gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri

Önerilen sistem gereksinimleri

Peki sen Epic Games kampanyaları konusunda ne düşünüyorsun? Sen de görüş ve düşüncelerini yorum olarak bizler ile paylaşabilirsin. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.