e
sv

Epic Games Aldığınız Oyunlar İndirime Girerse Aradaki Farkı Geri Ödüyor

epic-games-store-bedava-oyunlar-teknolama-min
avatar

Mehmet Sefa Lazoğlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Epic Games, aldığınız oyunların kısa bir süre sonra indirime girmesi halinde aldığınız fiyat ve indirimli fiyat arasındaki farkı size geri ödüyor.

Epic Games kullanıcılarına jestler yapmaya devam ediyor. GTA 5 oyununu ücretsiz bir şekilde kullanıcılarına veren platform bu sayede çevrimiçi oyun mağazaları tarafından gerçekleştirilen en büyük kampanyalardan birine imza atmıştı. Hala daha GTA 5 oyununu almayanların Epic Games Store üzerinden oyunu ücretsiz bir şekilde alabileceğini de bu arada hatırlatalım.

GTA 5 oyununu ücretsiz bir şekilde vererek büyük ses getiren platform, şimdi ise başka bir şekilde kullanıcılarını sevindirdi. Epic Games Store’un birçok kullanıcının doğruladığı üzere, yeni bir uygulamaya başladığı anlaşıldı. Studio MayDay’de çalışan yönetmen Joshua Boggs, kendi sosyla medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Boggs yaptığı paylaşımda hesabına bir para iadesinin yapıldığını ve iade için bir de açıklama yazıldığından bahsetti. Açıklamada “yakın bir zaman önce Epic Games Store üzerinden aldığınız oyunun fiyatı düştü bu yüzden size aradaki farkı kısmi olarak geri ödüyoruz.” ifadeleri yer alıyordu.

Birçok kullanıcının da bu durumu doğruladığı ve çeşitli oyunların indirime girmesinin ardından para iadeleri aldıkları biliniyor. Kısaca açıklamak gerekirse Epic Games Store üzerinden aldığınız oyun kısa bir süre sonra indirime girerse size indirimli tutar ve satın aldığını tutar arasındaki fark ödeniyor. Burada bahsedilen “kısa zaman” ile kast edilen sürenin ne kadar olduğu ise bilinmiyor. O yüzden birçok indirimin olduğu şu dönemde Epic Games Store hesabınızı herhangi bir para iadesi olup olmadığı yönünden kontrol etmenizde fayda var.

Peki siz Epic Games tarafından yapılan bu kampanyalar ile ilgili ne düşünüyorsunuz. Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Daha fazla oyun kampanyaları içeriğimizden anında haberdar olabilmek için sitemize abone olabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.