Epic Games 99 TL Değerindeki İki Oyunu Ücretsiz Yaptı

64 Okunma 15 Temmuz 2021 19:25
epic-games-store-teknolama

Epic Games haftalık ücretsiz oyun kampanyası kapsamında bu hafta 99 TL değerindeki iki oyunu ücretsiz ytaptı.

Hepimizin bildiği gibi Epic Games geçtiğimiz yıl başlattığı haftalık ücretsiz oyun kampanyasını yıl sonunda bitirmeyi planlıyordu. Ancak kampanyanın görmüş olduğu ilgi sonucunda Epic Games bu kampanyayı bir süre daha uzatmayı tercih etti ve günümüzde de bu kampanya kapsamında her hafta ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor.

Epic Games tarafından bu hafta ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan oyunların isimleri belli oldu. Toplam değeri 99 TL olan Obduction ve Offworld Trading Company Epic Games tarafından sunulan bu haftanın ücretsiz oyunları olarak duyuruldu.

Obduction

Geçtiğimiz haftalarda da sıkça bu türden oyunlar vermesine alışkın olduğumuz Epic Games bu hafta da oyunlarından birinin kategorisini Puzzle ve Macera türünde olmasını tercih etmiş. Obduction oyunu gece nehir kenarında yürüdüğümüz sırada kaçırılmamız ile başlıyor. Sonrasında ise sizi kaçıranlar gizemli ve bilmediğiniz bir gezegene sizi bırakıyor. Bundan sonra ise oyun boyunca amacımız bu gizemleri ve bulmacaları çözüp hayatta kalmak ve eve dönebilmek.

Offworld Trading Company

Epic Gaames tarafından bu hafta ücretsiz olarak verilen bir diğer oyun ise Offworld Trading Company oldu. Simülasyon Strateji türündeki bu oyun sevilen oyun serisine ait bir oyun olan Civilization IV’ün tasarımcısının imzasını taşımakta. Oyundaki amacımız ise Mars yüzeyinde kurulan koloniler için tedarik zincirini yönetmek. Bu esnada koloniler içerisinde yaşayan tüm insanların ihtiyaçlarını karşılamamız gerekmekte. Yeri geldiğinde rakip firmalar ile de ticaret etmemiz gerekeceği oyunu 1 hafta boyunca ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Peki siz Epic Games tarafından verilen bu haftanın ücretsiz oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Epic Games 99 TL Değerindeki İki Oyunu Ücretsiz Yaptı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ