Epic Games, 236 TL Değerinde Ücretsiz Oyun Sunuyor

843 Okunma 15 Nisan 2021 21:14
epic-games-store-teknolama

Epic Games, tarafından her hafta verilen ücretsiz oyun kampanyası kapsamında, bu hafta toplam değeri 236 TL olan üç oyun veriliyor.

Epic Games tarafından geçtiğimiz yıl başlatılan ve yoğun ilgi sonrası uzatılan her hafta ücretsiz oyun kapsamında bu haftanın oyunları açıklandı. Günümüze dek birçok farklı türden oyunla farklı oyun tarzlarına ilgi duyan oyuncuları memnun eden Epic Games, bu hafta 3 farklı oyunu kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaya hazırlanıyor.

Epic Games tarafından bu hafta ücretsiz sunulacak 3 oyun şöyle;

  • Deponia: The Complete Journey
  • Ken Follett’s The Pillars of the Earth
  • The First Tree

Bulmaca ve macera türündeki Deponia: The Complete Journey’de amacımız evrenin en büyük çöplüğündeki karakterimizi bu gezegende bulduğu çeşitli materyaller sayesinde bir kaçış aracı yaparak bu gezegenden kurtarmak. Normal fiyatı 109.00 TL olan oyuna 15.04.2021 tarihinden itibaren diğer ücretsiz oyunlar gibi bir hafta boyunca ücretsiz olarak sahip olmanız mümkün.

Bir diğer ücretsiz oyun olan Ken Follett’s The Pillars of the Earth, hikayenin akışına seçimlerimizle yön verebildiğimiz bir oyun. Ayrıca başarılı bir TV dizisi de bulunan The Pillars of the Earth, dilimize bir katedralin öyküsü olarak çevrilmekte. Oyunun normal fiyatı ise 109.90 TL.

Bu haftanın Epic Games tarafından verilen son ücretsiz oyunu The First Tree, bize aynı anda ilerleyen iki farklı hikayeyi yönlendirme fırsatı sunuyor. Bu hikayelerin biri babasından uzun zaman ayrı kalan bir çocuğa bir diğeri ise bir tilkiye ait. Macera ve keşif türündeki oyunun normal fiyatı ise 17.00 TL.

Toplam değeri 236 TL olan oyunları 15 Nisan itibarı ile Epic Games üzerinden bir hafta boyunca ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Peki siz Epic Games tarafından verilen haftanın oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Epic Games, 236 TL Değerinde Ücretsiz Oyun Sunuyor

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ