Epic Games, 2 Oyunu Ücretsiz Olarak Kullanıcılarına Sunuyor

102 Okunma 17 Haziran 2021 23:13
epic-games-store-teknolama

Her hafta ücretsiz sunduğu oyunlarla oyun tutkunlarının karşısına çıkan Epic Games, bu hafta 2 oyunu ücretsiz olarak veriyor.

Uzun bir süredir EEpic Games tarafından devam ettirilen haftalık ücretsiz oyun kampanyası süresince, farklı türlerden birçok oyun Epic Games kullanıcıları ile buluştu. Zaman zaman GTA V gibi oldukça yüksek bütçeli oyunlarla da karşımıza çıkıp bizi şaşırtan Epic Games, bu hafta 2 farklı türden oyunla karşımıza çıktı.

Geçen hafta 159 TL değerindeki Control oyununu ücretsiz olarak sunan Epic Games, birçok kullanıcısını memnun etmeyi başardı. Bu hafta ise platform bizlere Hells is Other Demons ve Overcooked 2 yapımlarını ücretsiz olarak sunuyor. Yaklaşık 90 TL değerindeki bu iki oyunu 24 Haziran Perşembe saat 18.00’a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bu hafta ücretsiz olarak verilen oyunlardan ilki olan Hells is Other Demons aksiyon-platform nişancı türünde oyun severlere sunuluyor. Cuddle Monster Games tarafından geliştirilen ve Kongregate tarafından yayınlanan oyun, bizleri elle çizilmiş bir dünyanın içerisine davet ediyor.

Bu hafta ücretsiz olarak oyun severlere sunulan bir diğer oyun olan Overcooked 2 ise sevilen yemek yapma simülasyonu Overcooked’un ikinci oyunu olarak yayınlandı. Yemek yapmayı eğlenceli bir maceraya dönüştüren oyunun dikkat çekici yanlarından biri de yerel çok oyunculu ve çevrimiçi çok oyunculu modlarına sahip olması. Bu modlar sayesinde arkadaşlarınızla eğlenceli bir mutfak macerasına çıkabiliyorsunuz.

Peki siz Epic Games tarafından verilen bu haftanın ücretsiz oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Epic Games, 2 Oyunu Ücretsiz Olarak Kullanıcılarına Sunuyor

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ