Epic Games 111 TL Toplam Değeri Olan 3 Oyunu Ücretsiz Veriyor

438 Okunma 09 Temmuz 2020 22:44
epic-games-store-bedava-oyunlar-teknolama-min

Epic Games, ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Bu hafta Epic Games üzerinde 111 TL değerindeki 3 oyunu ücretsiz alabilirsiniz.

Epic Games Store geçtiğimiz aylarda ücretsiz olarak verdiği yüksek bütçeli oyunlar ile adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştı. En büyük rakibi Steam’i geride bırakmak için çalışmalarını sürdüren Epic Games, ücretsiz oyunlar dağıtmaya da devam ediyor. Epic Games son olarak 111 TL değerindeki 3 adet oyunu kısa süreliğine ücretsiz olarak vereceğini açıkladı.

Epic Games tarafından ücretsiz verilecek ve güncel satış fiyatı 111 TL olan oyunlar ise şöyle;

  • Lifeless Planet
  • The Escapist 2
  • Killing Floor 2

Life planet macera ve bulmaca türlerini içeren bağımsız bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda üzerinde yaşamın olmadığı bir gezegene seyahat eden astronotun başından geçen bilim-kurgu temalı hikayelerini anlatıyor. Canlıların olmasının beklenmediği gezegende astronotumuzun karşısına bir Rus kasabası çıkmakta ve çözülecek gizemlerin bu kasabanın bulunmasıyla macera başlar. Oyun 09.07.2000 tarihinden itibaren 1 hafta boyunca ücretsiz bir şekilde kütüphanenize eklenebilir olacak.

The Escapist 2 de Life Planet gibi macera ve bulmaca türlerini içinde barındıran bağımsız bir yapım. Oyun çeşitli hapishanelerden farklı şekillerde kaçmamızı konu alıyor. Bu esnada ise kendimize bir çete kurarak hapishaneden kaçmak için kendimize yardımcılar buluyoruz.

Killing Floor 2 ise zombilerle karşı karşıya geldiğimiz bir hayatta kalma oyunu. Başarısız olan bir deneyin ardından tüm Avrupa zombilerin istilası ile karşı karşıya kalmıştır. İlk oyundan 1 ay sonrasını konu edinen oyunda istila nedeni ile tüm iletişim sistemi çökmüş ve devletler bu konu ile nasıl baş edeceğini bulamamaktadırlar. Bir grup sivilin ve paralı askerin tek amacı ise insanlığı bu zombi istilasından kurtarmaktır.

Daha fazla oyun kampanyaları için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Epic Games 111 TL Toplam Değeri Olan 3 Oyunu Ücretsiz Veriyor

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ