arama

  Enes Batur YouTube Yasağı Sona Erdi

  enes-batur-youtube-ceza-teknolama-min
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Selim Enes Erdoğan
  • Beğen
   Loading...

  Enes Batur YouTube yasağı sona erdi. Geçtiğimiz hafta YouTube’a video yükleme yasağı olduğunu belirten Batur, bugün itibari ile yasağın kalktığını paylaştı. Eski bir video sebebi ile koyulan yasak, bugün kalkmış durumda. Enes Batur bu durumu Twitter ve Instagram üzerinden takipçilerine duyurdu.

  Türkiye genelinde en popüler YouTuber’lar kategorisinde bulunan Enes Batur, son dönemlerde sürekli farklı olaylar ile gündemden düşmüyor. Bir süre önce Ankara Üniversitesi çalışması sonucu Batur’un çocuklara kötü örnek olduğu konusunda açıklama yapılırken, sonrasında ise bir adli olayda sanık olarak görmüştük. Üst üste kötü tecrübeler yaşayan Batur, en son ise YouTube’a video yükleme yasağı ile şok yaşamıştı.

  YouTube, hiç kuşku olmadan dünyanın en büyük video platformlarından biri olarak adlandırılabilir. Enes Batur ise bu platformda en çok takipçiye sahip olan kanallardan birine sahip. Hal böyle olunca adından sık sık söz ettiren Batur, 1 hafta boyunca YouTube içerisinde video yükleyememişti. Bu durumdan da kötü etkilenen Batur, şikayetini Instagram üzerinden belirtmişti.

  Yasak zamanında, elinde bir takım stok videolar bulunduğunu ve emeğinin çöp olduğunu belirten Batur, Instagram üzerinde yeniden paylaşım yaparak yasağının kalktığını paylaştı. Bundan sonrası için ise bir bilgi paylaşılmadı.

  Enes Batur YouTube yasağı konusunda son bilgileri sizlere ilettik. Daha fazla sosyal medya haberleri için sitemizi ziyaret edebilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ