Elon Musk Cybertruck’lı PUBG Mobile Videosunu Paylaştı

24 Okunma 18 Temmuz 2021 14:01
pubg-lite-sistem-gereksinimleri-teknolama-min

Elon Musk, Cybertruck’lı PUBG Mobile videosunu Twitter adresinden paylaştı ve oyun severlerin beğenisine sundu.

Geçtiğimiz günlerde detayları ortaya çıkan Tesla ve PUBG Mobile arasındaki anlaşmanın sonuçları gün yüzüne çıkmaya başladı. Battle Royla denilince büyük bir kesimin aklına gelen ilk oyun olan PUBG, oyununu çeşitli anlaşmalar ve işbirlikleri ile geliştirmeye devam ediyor.

PUBG aldığı büyük güncelleme sonucu elektrikli arabalarıyla adından söz ettiren Tesla’nın araçlarını oyuna dahil etti. Ayrıca PUBG, Tesla ile yapılan anlaşma sonucu firmaya ait yalnızca elektrikli araçları değil Gigafactory ismindeki Tesla fabrikasını da haritasına ekleyerek oyunculara yeni bir keşif alanı sundu.

PUBG, oyuncularına Tesla deyince akla ilk gelen özelliklerden biri olan otonom sürüş özelliğini de oyun içinde deneyimleme fırsatı da sunuyor. Tesla model araçlarla oyuna yeni bir atmosfer katmak isteyen PUBG ve Elon Musk Tesla araçların da yer aldığı oyun içi videoları resmi hesaplarından paylaştılar.

Her iki hesaptan da paylaşılan videolarda Cybertruck’ın ön planda tutulduğu görülmekte. Ayrıca paylaşılan videolarda Tesla araçların yanı sıra robot köpekler ve askerleri de görmekteyiz. Elon Musk tarafından paylaşılan videoda oldukça aksiyon dolu sahnelere tanıklık ederken, PUBG Mobile tarafından paylaşılan videoda ise araçların ön planda tutulduğu daha sakin bir video tercih edilmiş.

Yayınlanan güncelleme ile dikkat çekici bir diğer detay ise oyuncuların yanında bundan sonra bir robot bulunacak olması. Oyuncuların güncellemelerini bu robot vasıtası ile yapabilecekler.

Peki siz Tesla araçlarının PUBG Mobile’da olması hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Elon Musk Cybertruck’lı PUBG Mobile Videosunu Paylaştı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ