e
sv

Ekim ve Kasım’da Piyasaya Sürülecek PC Oyunları

1034 Okunma — 30 Eylül 2020 17:05
2020-yenioyunlar-teknolama
avatar

Tolga Mutlu

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ekim ayına yaklaşırken oyuncuların gözünde şu soru var. Bu ay hangi oyunlar çıkacak? Sizler için Ekim ve Kasım’da çıkacak PC oyunlarını derledik.

Önümüzdeki aylarda PC için çıkacak 4 tane büyük beklentili oyun bulunmakta. Bu oyunlar Cyberpunk 2077, Assasins Creed: Valhalla, Call of Duty: Cold War ve Watch Dogs: Legion. Bu dört oyun listemizde yer almakta. İsterseniz listeye geçelim:

Drake Hollow: 1 Ekim

Drake Hollow Fortnite’nin Dünyayı kurtar moduyla aynı yapıya sahip. Kendinizi savunmak için yapılar inşa edeceğiniz ve The Feral adlı canavarlarla savaşacağınız bir co-op oyun kendisi.

Star Wars Squadrons: 2 Ekim

EA’in yayınlayacağı Star Wars temalı bu oyunda X-Wing ve TIE Fighter’lar ile savaşacağız. Similasyon oyunu kategorisine giren oyunda uçak savaşları ön planda.

Baldur’s Gate 3: 6 Ekim

Baldur’s Gate 3, hem tek oyunculu hem co-op hem de çok oyunculu modlara sahip bir rol yapma oyunu. 15. Yüzyıl’da DR’de, akıl avcılarının Unutulmuş Diyarlar’a saldırgan bir istila başlatması ile başlayan oyun bolca aksiyon içermekte.

I Am Dead: 8 Ekim

Sevimli bir yanardağı kurtarmaya çalıştığımız oyunun türü bulmaca-macera oyunu. Kurtarmaya çalışmak denilince akla ilk savaş temalı bir oyun gelsede I Am Dead bu tarzda bir oyun değil.

Second Extinction: 13 Ekim

Oyun açıkcası The Hunter: Call of the Wild’ı andırıyor ancak bu oyunda geyikleri değil de dinazorları avlıyorsunuz.

Amnesia Rebirth: 20 Ekim

Ürkünç ve korkutucu bir temaya sahip olan bu oyun atmosferi ile insanı kendisine çekiyor.

Lego Star Wars: The Skywalker Saga: 27 Ekim

Star Wars’un 9 filminden olaylar içeren bu Lego oyunu karşımıza yine bulmaca ve savaş odaklı geliyor.

Watch Dogs Legion: 29 Ekim

Watch Dogs’un diğer açık dünya oyunlarından farklı olması oyunun piyasada tutunmasını sağlamıştı. Açık dünyada gezdiğimiz, vinç sistemini bozabildiğimiz NPC’lerin telefonlarını bozabildiğimiz sağlam bir hacker oyunu. Ayrıca beklentileri en yüksek oyunlardan biri.

The Dark Pictures Anthology: Little Hope: 30 Ekim

Until Dawn’ı andıran bir yapıya sahip. Until Dawn gibi hayatta kalmaya çalıştığımız korku temalı bir oyun kendisi.

Dirt 5: 6 Kasım

Dirt sadece araba yarışı odaklı oyunlar yapan Codemasters’in elinden çıkıyor. Bu da karşımıza güzel şeyler çıkacağını düşündürüyor. Oyun off-road temalı ve diğer Dirt oyunları gibi Çamur, Kar, Buz, Kum elementlerini içermekte.

Assassin’s Creed: Valhalla: 10 Kasım

Oyun oynanış bakımından traileri çıktığında Origins’i anımsatıyordu. Ama Origins ile arasında büyük bir tema farkı bulunmakta. Viking temasına sahip yeni Assassins Creed oyunu gözleri büyülüyor.

Prodeus: 10 Kasım

Hızlı bir oynanışa sahip olan nişancı oyunu Prodeus, oyunculara Doom’un ilk oyununu hatırlatmakta.

The Falconeer: 10 Kasım

Savaşlarınızı bir uçak üstünde değil de bir şahinin sırtında yaptığınız bu oyunda aksiyon yine hatsafada.

Call Of Duty: Cold War: 13 Kasım

İçinde Trabzon havalimanınında geçtiği yeni Call of Duty oyunu grafikleri ile dikkatleri üstüne çekemeyi başardı.

Yakuza: Like a Dragon: 13 Kasım

Japonya’da piyasaya sürülmüş olan oyun Avrupa’ya 13 Kasım tarihinde gelecek. Diğer Yakuza oyunlarına göre bu seri farklı. Sıra tabanlı dövüş sistemine geçen oyun baş karakter Ichiban Kasuga ile Yokohoma’yı sarsıyor.

Cyberpunk 2077: 19 Kasım

Ve geldik en çok merak uyandıran oyuna. Bu senenin en iddialı oyun fragmanı ile gelen Cyberpunk 2077, renkli ve canlı temasıyla gözleri büyülüyor. Oyunun geliştiricisi olan CD Projekt Red bu oyun harici Witcher 3’ü de geliştirmişti.

Ekim ve Kasım aylarında çıkacak PC oyunlarını sizler için derledik. Peki sence çıkacak en güzel oyun hangisi? Sen de görüş ve düşüncelerini yorum olarak bizler ile paylaşabilirsin. Ayrıca daha fazla liste içeriği için sitemize abone olabilir, buradan bizleri takip edebilirsin