Efsane Korku Filmi Serisi Chucky, Dizi Olarak Karşımıza Çıkıyor

1500 Okunma 17 Temmuz 2020 12:23
chucky-teknolama

Bir dönemin efsaneleri arasında gösterilen popüler ve sevilen korku filmi serisi Chucky televizyon dizisi olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Beyaz perdede 30 yıldan fazla süredir boy gösteren ve gösterimleri ile rekorlar kıran korku filmi Chucky, dizi ile hayranlarının karşısına daha uzun soluklu bir yapım olarak çıkacak. Chucky filmlerinin senaristliğini yapan Don Mancini, filmin dizi versiyonunda da hem senaristlik hem de yönetmen olarak görev alacak.

1988 yılında ilk kez izleyiciyle buluşan Child’s Play serisinden uyarlanan dizide seri katil olarak bildiğimiz Charles Lee Ray karakterinin ruhu Chucky adlı bir oyuncak bebeği ele geçirmiş ve sonrasında korku ve adrenalin dolu olaylar yaşanmaya başlamıştı.

Don Mancini popüler film serisinin dizi formatı için ise şu yorumda bulundu; “Chucky’nin karakterini, televizyon dizisi formatında daha derinlikli bir şekilde keşfedeceğiz ve otuz yıldır devam eden özgün bakış açısına sadık kalmaya devam edeceğiz”.

7 filmlik Chucky serisinin televizyon dizisi formatının 2021’de izleyiciyle buluşacağı aktarıldı. Ancak yayın tarihi ile ilgili daha detaylı bir bilgi henüz paylaşılmış değil.

Dizi ile ilgili yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan seyredebilirsiniz.

Peki siz sinemada büyük başarılar kazanmış korku filminin televizyon dizisi formatında izleyiciyle buluşacak olması hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla dizi haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Efsane Korku Filmi Serisi Chucky, Dizi Olarak Karşımıza Çıkıyor

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ