EA Access Steam ile Türkiye’ye Özel Fiyat Geliyor

655 Okunma 10 Ağustos 2020 18:34
ea-access-steam-teknolama-min

Bir süredir yalnızca Electronic Arts resmi sitesi ve Origin üzerinden abonelik sistemine sahip olan EA Access, Steam üzerinden de erişilebilir olacak. Üstelik belirtilenlere göre Türkiye’ye özel harika bir fiyatlandırma söz konusu.

Electronic Arts, popüler abonelik servisi EA Access’i resmi olarak Steam’e ekleyeceğini duyurdu. Geçtiğimiz aylarda ilk defa duyurulan işbirliği, bugün itibari ile resmiyete kavuştu. Steam’de özel sayfası açılan EA Access’in fiyatlandırması da Türk oyuncuları oldukça sevindirecek düzeyde. Belirtilenlere göre EA Access erişimine aylık 12 TL, yıllık ise 65 TL olarak erişebileceğiz.

EA Access Steam ile Türkiye’ye özel fiyatlandırılıyor!

Onlarca AAA kalitesinde oyuna aylık yalnızca 12 TL ödeme ile erişebileceğiz. Yeni yayınlanan sayfada açıklananlara göre, Steam üzerinde bulunan EA Access ile Origin Access neredeyse aynı özelliklere sahip olacak. Electronic Arts’ın popüler serilerinden olan Battlefield, FIFA, Need for Speed, Starwars ve Titanfall gibi yapımlar başta olmak üzere birçok kaliteli oyuna ücretsiz olarak erişebileceğiz.

Servise Steam üzerinden değil de Origin üzerinden abone olmak istediğiniz taktirde aylık 4 Euro (35 TL) ve yıllık 25 Euro (215 TL) ödeme yapmanız gerekiyor. Steam’de yürürlüğe girdiğinde ise aylık 12 TL, yıllık 65 TL ödeme ile tüm oyunlara erişim sağlanabilecek. Yıllık abonelik altığınız taktirde aylık yalnızca 5 TL gibi bir ücret ile EA Access oyunlarına sınırsız olarak erişebileceksiniz.

EA Access, çok yakında Steam üzerinde yayınlanacak. Ancak net bir çıkış tarihi henüz paylaşılmış değil. Bugün paylaşılan Steam sayfasına buradan erişebilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

EA Access nedir?

Güzel soru! EA Access, EA oyunlarını seven herkes için bir numaralı adrestir. Üyelik, en sevdiğiniz EA oyunlarından daha fazlasını verir. Daha fazla ödül, daha fazla özel deneme ve daha fazla indirim ayda yalnızca 12 TL veya yılda 65 TL!

İçindekiler şöyle:

  • Özel görevleri ve ödülleri, üyelere özel içerikleri, yeni oyunların erken erişimlerini ve en iyi oyunlardan oluşan kütüphaneye erişimi açın.
  • Seçilmiş yeni oyunları yayınlanmadan önce 10 saate kadar oynayın.
  • Electronic Arts’ın gözde serilerinden ve oyunlarından oluşan koleksiyona sınırsız erişimle daha fazla oyun oynayın.
  • Steam’deki oyun indirmeleri, Sezon Biletleri, Points paketleri ve DLC’ler gibi tüm dijital EA Alışverişlerinizde %10* indirimden faydalanın!

EA Access ne zaman Steam’de yayınlanacak?

Çok yakında, fakat yayınlandığı anda bilgilendirilmek istiyorsanız yukarıdaki “EA’İ TAKİP ET” düğmesine basın veya güncellemeler için bu sayfayı düzenli olarak kontrol edin.

EA Access ile hangi oyunları elde edeceğim?

Battlefield™, Need for Speed™, Plants vs Zombies™, STAR WARS™ Battlefront™ ve daha birçok ünlü serimizin oyunlarını oynayabilirsiniz. Ayrıca liste uzayıp gidiyor.

Peki sen Steam ile EA arasında yapılan bu anlaşma konusunda ne düşünüyorsun? Sen de görüş ve düşüncelerini yorum olarak bizler ile paylaşabilirsin. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.

Sıradaki içerik:

EA Access Steam ile Türkiye’ye Özel Fiyat Geliyor

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ