Düşük Fiyatı ile Dikkat Çeken Akıllı Saat Amazfit Neo Tanıtıldı.

561 Okunma 09 Eylül 2020 13:33
amazfit-neo-teknolama

Bütçe dostu denilebilecek fiyatı ile dikkat çeken akıllı saat modeli Amazfit Neo tanıtıldı.

Xiaomi Mi Band serisinin üretici firması olarak bildiğimiz Huami yeni modeli ile karşımıza çıktı. Giyilebilir teknolojinin hızla yaygınlaştığı bu günlerde kullanıcıların çeşitli isteklerine cevap verebilmek adına farklı tarzda ve özelliğe sahip birçok ürün tasarlanmakta. Alışılmış akıllı saat tasarımlarından farklı görünen Amazfit Neo da bu modellerden biri.

Özellikle sahip olduğu çok sayıda akıllı saat modeli ile adını duyurmayı başaran Huami, yeni akıllı saatiyle ürün çeşitliliğini daha da arttırıyor. Modelde, güncel akıllı saat modellerinde görmeye alışık olduğumuz geniş LCD ekran yerine genelde klasik tasarım olarak adlandırabileceğimiz renksiz 1.2 inç boyutunda bir ekran kullanılmış.

Retro tasarıma sahip olan bu akıllı saat modeli, tamamen plastik bir gövde üzerine tasarlanmış. Bu nedenle dokunmatik özellik yerine saati yan tarafta bulunan fiziksel butonlar üzerinden kontrol ediyoruz. Saatin ekran yönünde bazı dezavantajları olması bizlere pil konusunda büyük artılar kazandırıyor. 160 mAh piliyle tam dört haftalık pil ömrü sunan Amazfit Neo, bu konuda oldukça iddialı.

Telefonlar ile kurduğu Bluetooth bağlantısı ile çağrı ve bildirimleri Amazfit Neo üzerine yönlendirebiliyorsunuz. Su geçirmez yapıda olan akıllı saat ayrıca nabız ölçme, uyku takibi gibi özelliklere de sahip.

Ürün, mütevazı yapısı nedeniyle 40 dolarlık fiyat etiketiyle Çin üzerinde raflardaki yerini almış durumda. Ayrıca ürünün ilerleyen dönemlerde global olarak satışa sunulması bekleniyor.

Peki sen piyasadaki akıllı saat modelleri ile kıyasladığında Amazfit Neo modelini nasıl buluyorsun? Sen de görüş ve düşüncelerini yorum olarak bizler ile paylaşabilirsin. Ayrıca daha fazla teknoloji haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.

Sıradaki içerik:

Düşük Fiyatı ile Dikkat Çeken Akıllı Saat Amazfit Neo Tanıtıldı.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ