arama

  Digiturk, İnternet Hizmeti Vermeye Hazırlanıyor

  digiturk-internet-hizmeti-teknolama-min
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Selim Enes Erdoğan
  • Beğen
   Loading...

  Digiturk dendiğinde aklınıza ne geliyor? Büyük ihtimalle birçoğunuz Süper Lig maçları diyecektir. Bildiğiniz üzere Digiturk’te birçok özel kanal bulunuyor ve özel bir televizyon sağlayıcı firması olarak ülkemizde popüler durumda. Ancak yöneticiler artık bununla sınırlı kalmayıp internet hizmeti için de kolları sıvamış durumda.

  Digiturk bünyesinde CEO olarak görev yapan Yousef Al-Obaidly bugün yapılan bir konferansta Türk gazetecilere belli açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalarda özellikle de Türkiye içerisinde yeni projelerin ve yatırımların bulunacağı dikkat çekmeyi başardı. Özellikle internet hizmet için büyük bir yatırım yapmaya hazırlandığı söyleyen Al-Obaidly, 2020 içerisinde bu hizmetin yürürlükte olacağını belirtti.

  Digiturk’ün ve beIN Media Group firmasının CEO’su olarak görev yapmakta olan Yousef Al-Obaidly, Katar’da düzenlenen bir etkinlik bünyesinde Türk gazeteciler ile de özel bir görüşme yaptı. Bu görüşme, beIN medi Group’un merkez binasında gerçekleşirken, firmanın Türkiye içerisinde düşündükleri projelerden de bahsedildi.

  Al-Obaidly, Türk tüketicilerin internet servislerinden çok şikayetçi olduklarının farkında olduğunu belirtirken, bu duruma bir çözüm getirebilmeyi istediklerini de sözlerine ekledi. Ancak ne yazık ki bu konu hakkında herhangi bir detay henüz verilmedi. Gerek fiyatlandırma açısından, gerekse de kullanılacak altyapı konusunda bir bilgi verilmezken, şuan için yalnızca projenin 2020 yılı içerisinde hayata geçeceği belirtildi.

  Daha fazla internet haberleri için sitemizi ziyaret edebilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz. Takipte kalın!

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ