Dexter, 7 Senenin Ardından Yeni Sezon ile Geri Geliyor

534 Okunma 15 Ekim 2020 11:36
dexter-yeni-sezon-teknolama-min

Showtime tarafından yayınlanan ve çok sevilen bir karakter olmayı başaran karizmatik seri katilimiz Dexter, 2021’de yeni sezon ile geri geliyor. 9. sezonu ile yeniden izleyicisi ile buluşacak olan Dexter, başrolünde de değişiklik göstermiyor ve Michael C. Hall ile birlikte geliyor.

Showtime tarafından yayınlanan ve oldukça büyük beğeni toplamayı başarmış olan Dexter, 2021’in sonbahar döneminde 10 bölümlük bir sezon ile yeniden karşımıza çıkacak. En son 22 Eylül 2013’de 8. sezonunu gördüğümüz dizi, aradan geçen 7 senenin ardından 9. sezonu ile tekrardan karşımıza çıkıyor.

Showtime içerisinde yönetici olan Gary Levine, “Dexter, hem milyonlarca hayrana sahip hem de Showtime için çok özel bir dizi” dedi. “Bu benzersiz karakteri, orijinal diziye layık olan bir yaklaşım bulabilirsek tekrar ziyaret ederdik” diyen Levine, “Clyde Philips ve Michael C. Hall’un da dizide yer aldığını bildirmekten mutluluk duruyorum ve yeni sezonu çekip yayınlamak için sabırsızlanıyoruz” şeklinde yaptığı açıklamalar ile konuyu resmi olarak belirtmiş oldu.

Dexter yeni sezon ne zaman gelecek?

Showtime tarafından gelen resmi açıklamalara göre Dexter 9. sezon, 2021 yılının başlarında çekilmeye başlayacak ve aynı yılın sonbahar döneminde yayın hayatına girecek. Ancak pandemi döneminde olduğumuzdan dolayı bu süreçte aksamalar yaşanabilir.

Peki siz Dexter yeni sezon hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla dizi haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Dexter, 7 Senenin Ardından Yeni Sezon ile Geri Geliyor

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ