Devasa Boyutlu Oyun Monitörü Acer Predator CG437KP Türkiye’de Satışta

434 Okunma 07 Temmuz 2020 14:45
acer-predator-teknolama

Devasa ekran boyutuna sahip Acer’in oyuncular için tasarladığı oyun monitörü Acer Predator CG437KP Türkiye’de satışa sunuldu.

Bilgisayar ve bilgisayar donanımları deyince akla ilk gelen şirketlerden biri olan Acer oyuncular için özel ürünler çıkartmaya devam ediyor. Son olarak devasa ekran boyutuna sahip oyuncu monitörüyle dikkat çeken Acer bahsi geçen monitörünü şimdi de Türkiye pazarında satışa sundu.

Türkiye’de satışa sunulan Acer Predator CG437KP modelinin özelliklerine bakacak olursak: modelin en dikkat çekici özelliği 43 inç boyutundaki ekranı. Bu ekran 3480×2160 piksel 178 derece görüş açısı sunmakta. Tepki sürelerinde de oldukça iddialı olan monitörün tepki süresi 1 ms olarak görülüyor. Ayrıca monitörün sahip olduğu 144 Hz yenileme hızı sayesinde oldukça akıcı bir oyun deneyimine sahip olmanız mümkün. Monitör Nvidia G-Sync desteği sayesinde görüntü yırtılmalarını, takılmaları, bozulmaları ve görüntüde oluşabilecek titremeleri de engelleyebilmekte.

Monitör kullanım rahatlığı açısından da oyuncuların birçok ihtiyacı göz önüne alınarak tasarlanmış. Öyle ki monitörün duvara asılı olarak kullanılması halinde konsol kontrolcülerini koymanızı sağlayacak bir stant halini alabiliyor. Özel olarak tasarlanan iç bükey ayak sayesinde konsol kontrolcülerinin bu kısma tam olarak uyum sağlıyor. Bu sayede konsol kontrolcülerini nereye koyacağınızı düşünme derdiniz ortadan kalkıyor.

Monitörün bağlantı noktalarına bakacak olursak; monitörde 3 adet HDMI girişinin yanı sıra 2 adet DisplayPort girişi de bulunmakta.

Türkiye üzerinde satışa sunulan monitörün ülkemizdeki satış fiyatı ise 9.920 TL olarak belirlenmiş.

Daha fazla donanım haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Devasa Boyutlu Oyun Monitörü Acer Predator CG437KP Türkiye’de Satışta

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ