Dead Space Remake Versiyonuna Ekstra İçeriklere Sahip Olacak

33 Okunma 25 Temmuz 2021 17:47
dead-space-teknolama

Dead Space Remake versiyonunda orijinal oyunda yer almayan içeriklerin olacağı geliştirici ekip tarafından açıklandı.

Son dönemlerde birçok oyunun remake versiyonlarına veya remake versiyonlarına dair haberlerine şahit olduk. Sevilen yapımların yeniden uyarlanarak tekrardan karşımıza çıkmasını sağlayan remake versiyonları orijinal oyunları grafik açsından ve kimi zaman da hikaye ve ek içerikler açısından zenginleştirmekte. Birçok yapım şirketi sevilen oyunlarını bu şekilde yeniden piyasaya sürerek oyun tutkunlarını mutlu etmiş durumda.

Bu yöndeki çalışmalardan biri de Dead Space oyunu için yürütülmekte. Sevilen oyunun remake versiyonunun çıkmasını bekleyen oyuncular, oyunun yeni versiyonu için oldukça umutlular. Öyle ki yapılan açıklamalara bakacak olursak umutları boşa çıkmayacak gibi görünüyor.

Dead Space Remake geliştiricisi Motive Studios cephesinden gelen açıklamalara bakılacak olursa, remake versiyonda orijinal oyunda bulunmayan içerikler yer alacak. Bu içeriklerin orijinal Dead Space tasarımında yer aldığı ancak oyuna dahil edilmediği bilgisi paylaşıldı. Orijinal oyunda yayınlanmayan içeriklerin yer alacağı remake versiyonunda ayrıca oyun serisinin 2. ve 3. oyunlarından da bazı özellikler yer alacak. Örneğin Dead Space 2’de görmeye alışık olduğumuz yer çekimsiz bölümler remake versiyonuna da eklenecek özellikler arasında.

Remake versiyonuyla ilgili bir diğer bilgi ise oyun içi satın alımların bu versiyonda yer almayacak olması. Şu anda geliştirilme aşamasında olan oyun için kimse yakın bir tarihte çıkmasını beklemiyor. Oyunun önümüzdeki yıl içerisinde bile çıkamayabileceğini söyleyebiliriz.

Peki siz Dead Space Remake versiyonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Dead Space Remake Versiyonuna Ekstra İçeriklere Sahip Olacak

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ