DC, Shazam 2 Filminden İlk Fragmanı Paylaştı

27 Okunma 04 Haziran 2021 14:44
shazam-2-teknolama-min

DC evreninin eğlenceli karakteri Shazam, ilk defa 2019 yılında sinemalar ile buluştuktan hemen sonra 2. filmi için çalışmalara başlandı. O günden bu yana DC, Shazam 2 filminden ilk defa fragman paylaşımı yaptı. Filmin tam ismi ise Shazam: Fury of the Gods olacak.

Shazam karakterinin devam filminde, karakterin kostümünün değişeceği önceden biliniyordu. Yayınlanan video ile birlikte de yeni kostüm ilk defa görülmüş oldu. Her ne kadar film hakkında ilk fragman gelse de, Warner Bros henüz Shazam 2 çıkış tarihi hakkında hiçbir bilgi verilmedi. Filmin 2023 yılı içerisinde belirsiz bir tarihte yayınlanacağı düşünülüyor.

Shazam: Fury of the Gods filminin yönetmen koltuğunda David F. Sandberg otururken, senaryosu ise Henry Gayden kaleminden yazıldı. Ayrıca filmin oyuncu kadrosunda Zachary Levi, Adam Brody, Lucy Liu, Jack Dylan Grazer, Faithe Herman, Marta Milans, Asher Angel, Rachel Zegler, Helen Mirren gibi isimler bulunuyor.

Shazam 2: Fury of the Gods fragmanı

Bunun yanında Warner Bros, DC sinematik evreni için yeni filmleri de üst üste getirmek üzere hazırlanıyor. Bu filmler arasında bilinenler The Suicide Squad, The Batman, Black Adam, The Flash, Aquaman 2, Wonder Woman 3 gibi isimler var. Henüz duyurulmamış olup da önümüzdeki yıllarda beyaz perde ile buluşacağı düşünülen birçok süper kahraman daha yer alıyor.

Peki siz DC sinematik evreni hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

DC, Shazam 2 Filminden İlk Fragmanı Paylaştı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ