Cyberpunk 2077 Son Güncelleme Sonrası PlayStation 5 için Oynanılamaz Durumda

372 Okunma 03 Nisan 2021 17:21
cyberpunk-2077-ps-boyutu-belli-oldu-teknolama

Son dönemlerin gündemden düşmeyen oyunlarından Cyberpunk 2077 son güncelleme ile PlayStaion 5 cephesinde hayal kırıklığı yarattı

Uzun yıllar çıkışını dört gözle beklediğimiz oyun Cyberpunk 2077, çıktığı günden itibaren hatalarla boğuşmakta. Oldukça fazla teknik hata ile karşımıza çıkan Cyberpunk 2077, oyunu uzun yıllardır bekleyen oyun severleri hayal kırıklığına uğratmıştı. Oyuna getirilen güncellemeler ile bu sorunlardan kurtulmaya çalışan Cyberpunk cephesi, yapılan son güncelleme ile işleri daha da zor bir duruma getirmiş gibi görünüyor.

PC sürümü için yayınlanan patch 1.2 güncellemesi PC kullanıcıları tarafından oldukça olumlu geri dönüşler almış durumda. Oyunun PC versiyonuna getirilen güncelleme için yorumlar birçok hatanın çözüme kavuştuğu yönünde. Fakat PlayStation 5 cephesine geçtiğimizde güncelleme tam tersi bir duruma neden olmuş görünüyor.

cyberpunk-2077-dlc-teknolama-min

PlayStation 5 kullanıcılarından gelen yorumlara bakacak olursak; oyuna getirilen son güncelleme sonrası Cyberpunk 2077 oyunlarında yer alan hataların oynamaya engel olacak boyuta ulaştığını dile getiriyorlar.

Yaşanan bu gelişmeler üzerine konsol kullanıcıları için özellikle yeni bir düzeltme gelene kadar güncellemeyi yüklememek daha iyi bir seçenek olarak görünüyor.

CD Projekt Red önceden yapmış olduğu açıklamalarda oyunun PC versiyonuna daha çok önem verdiklerini dile getirmişti. Yaşanan bu gelişmeler de yapılan açıklamayı doğrular nitelikte. Her ne kadar son güncelleme ile PC kullanıcıları oyundaki birçok hatadan kurtulsa da oyunun PlayStation sürümü için henüz yapım aşamasında diyebiliriz.

Peki siz Cyberpunk 2077 cephesinde yaşanan oyun hataları hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Cyberpunk 2077 Son Güncelleme Sonrası PlayStation 5 için Oynanılamaz Durumda

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ