Cyberpunk 2077 için Beklenen Oynanış Videosu ve Fragman Yayınlandı

348 Okunma 25 Haziran 2020 23:43
cyberpunk-2077-cıkıs-tarihi-teknolama

Cyberpunk 2077 oyunu için yeni oynanış videosu ve fragman paylaşımı yapılarak oyuncuların oyuna karşı merakı bir nebze olsun giderilmiş oldu.

Son yılların en belirsiz oyunlarından biri olan Cyberpunk 2077, son dönemlerde çıkış tarihini erteleme haberleri ile gündeme gelmekteydi. Yapımcılar her seferinde oyunun gelişmişliği ve vaad ettiklerinden bahsetmekteydiler. Oyunun ertelenme nedenini de oyunun çok gelişmiş olduğundan dolayı bazı eksiklerinin giderilmesinin uzun sürdüğü ve oyunculara bütün sorunlardan arındırılmış bir oyun sunmak istenmesine bağlıyorlardı. Bu nedenle daha geçtiğimiz günlerde çıkış tarihi tekrar ertelenen oyun bugün bir oynanış videosu ve fragman ile karşımıza çıktı. Yapımcılar oyuncuların erteleme kararlarından sonra oyuna olan ilgilerinin azalmasından tedirgin olmuş olacaklar ki böyle bir paylaşım yapma gereği duydular.

Cyberpunk 2077 fragmanı ve oynanış videosu, YouTube ve Twitch platformları üzerinden canlı olarak düzenlenen Night City Wire adlı etkinlikte oyunculara sunuldu. Fragmanda ve oynanış videosunda ise izleyicilerin gözünden kaçmayan bir de detay bulunmakta. Fragman içerisinde yazan “IN GAME FOOTAGE” ve oynanış videosunda yer alan “WORK IN PROGRESS” bizlere videolarda görmüş olduğumuz sahnelerin hala geliştirilme aşamasında olduğunu belirtiyor.

Başkasının anılarının bir kaydını deneyimlememize olanak sağlayan Braindance sistemi hakkında da bilgi edindiğimiz oynanış videosu oyun ile ilgili daha birçok detayı da barındırmakta.

Peki siz Cyberpunk 2077 oynanış videosu ve fragmanı hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizlerle yorumlar kısmından görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizlere destek olabilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Cyberpunk 2077 için Beklenen Oynanış Videosu ve Fragman Yayınlandı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ