e
sv

Crysis Remastered Çıkış Tarihi Yayınlandı!

Crysis-Remastered-discord-teknolama
avatar

Selim Enes Erdoğan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Özellikle biz Türk oyuncular için özel bir yeri olan Crysis Remastered çıkış tarihi yayınlandı. Crytek firması tarafından resmi olarak açıklanan habere göre oyun, 23 Temmuz tarihinde piyasaya sürülecek. Oyunun fiyatı ise henüz açıklanmadı.

İlk olarak 2008 yılında piyasaya sürülen ve görsel olarak birçok bilgisayarı zorlayan oyun Crysis, toplamda 4 oyun olarak sonlanmıştı. Geçtiğimiz dönemlerde ise ‘yeni bir Crysis oyunu mu geliyor’ heyecanı Crysis Remastered versiyonunun duyurulması ile anlaşılmıştı.

1 Temmuz’da yayınlanması beklenen resmi fragman ile birlikte Crysis Remastered tam anlamıyla karşımıza çıkmış olacak. Ancak Microsoft Mağaza içerisinde yayınlanan sayfası ile birlikte çıkış tarihini çoktan öğrendik. PC platformuna ait oyun içi görüntülerin de bulunduğu mağaza sayfası, Crysis Remastered çıkış tarihi için 23 Temmuz tarihini işaret ediyor.

Mağaza sayfasında henüz bir fiyat bilgisi yer almaz iken, PC, Xbox One, PS4 ve Nintendo Switch için piyasaya sürüleceğini biliyoruz. Belirtilenlere göre oyun, Xbox One içerisinde 7 GB depolama alanına ihtiyaç duyacak.

Oyunun çıkış videosunu yukarıda izleyebilirken, yine tamamen Türkçe Dublaj olarak gelecek Crysis, özleyenleri ile tekrardan buluşmaya hazırlanıyor.

Peki sen Crysis Remastered hakkında heyecanlı mısın? Eski Crysis tadını vereceğini düşünüyor musun? Sen de görüş ve düşüncelerini yorum olarak bizler ile paylaşmayı unutma. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz. Bizleri desteklediğiniz için teşekkürler!