e
sv

Crayta PC’de Erken Erişime 10 Mart’ta Açılıyor

crayta-pc-için-çıkıyor-teknolama
avatar

Tolga Mutlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Daha önce Google Stadia için çıkış yapan oyun yapma oyunu Crayta, PC için erken erişime 10 Mart’ta açılıyor.

Geliştirici Unit 2 Games yaptığı açıklamada tarih, fiyat ve platform bilgilerini açıklığa kavuşturdu. PC satışı Epic Games Store üzerinden gerçekleşecek ve 10 Mart’ta erken erişime sunulacak. Fiyat kısmında ise Starter sürümünün ücretsiz olacağı söylendi. Diğer sürümler indirimli olarak ön siparişte. Champion 55,30 TL ve Deluxe 69,30 TL.

Oyunun Tanıtım Yazısı:

Oynaması ücretsiz oyun yapma oyunu Crayta şimdi PC’ye geliyor! Arkadaşlarınla, ailenle ve dünyanın geri kalanıyla muhteşem çok oyunculu oyunlar oyna ve yarat!

BİNLERCE OYUN OYNA
Kullanıcılar tarafından yaratılmış sürekli büyüyen çok oyunculu oyunlar kütüphanesindeki sayısız oyunu oyna. Burada takım bazlı nişancı oyunları ve engelli parkur oyunlarından çiftçilik simülatörlerine ve yemek pişirme oyunlarına kadar herkes için bir şeyler var.

ARKADAŞLARINLA OYUNLAR YARAT
Crayta, Unreal Engine 4 üzerinde inşa edilen ve tamamen iş birliğine dayalı bir oyun yaratma platformudur. Deneyiminiz fark etmeksizin arkadaşlarınla maceraya atılabilir ve onlarla beraber bulut üzerinden oyunlar yaratabilirsin. 

TARZINI YANSIT
Yüksek kaliteli özelleştirme seçenekleri ile Crayta evreninde kendini ifade et. Oyun boyunca senin kimliğini oluşturacak kıyafetler, ifadeler, drone’lar ve çok daha fazlasını topla.

OYNADIKÇA TEÇHİZATLARI AÇ
Crayta, PC’ye yepyeni ve benzersiz Battle Pass sistemi ile geliyor! Creator Challenge’ları tamamladıkça XP kazan ve ilerledikçe harika kozmetikleri aç.

Peki siz Crayta’nın Epic Games üzerinde satılması hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de oyun hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz