arama

  CoD: MW Battle Royale Modu Ücretsiz ve Bağımsız Bir Oyun Olacak

  cod-mw-battle-royale-modu-teknolama-min
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Selim Enes Erdoğan
  • Beğen
   Loading...

  CoD: MW Battle Royale modu, ücretsiz ve bağımsız bir oyun olacak. Call of Duty serisinin en son oyunu Modern Warfare, oyuncular tarafından oldukça sevilmişti ve hala da aktif bir şekilde oynanmakta. Şimdilerde ise ortaya atılan iddialara göre oyunun Battle Royale modu, oyundan tamamen bağımsız bir şekilde piyasaya sürülecek.

  Call of Duty: Modern Warfare, geçtiğimiz dönemde 2. sezonuna giriş yapmış ve oyunun geleceği hakkında bir takım ipuçlarını bizlere aktarmıştı. Bunlardan en heyecan uyandıran kısım oyunun Battle Royale modu iken, bu modun adı da Warzone olarak ortaya çıkmıştı.

  Daha öncesinde de yaptığı sızıntı haberler ile oldukça güvenilir olduğu söylenebilen Twitter kullanıcısı Okami, CoD: MW Battle Royale modu için net bir çıkış tarihi verdi. Modun 10 Mart tarihinde tüm platformlar için eş zamanlı olarak yayınlanacağını belirten Okami, ayrıca Warzone’un oynaması ücretsiz bir şekilde yayınlanacağını da sözlerine ekledi. Yani Warzone oynamak için ana oyuna ihtiyaç duymayacağız.

  Okami’nin açıklamaları bunlarla da sınırlı değil. Oyun modunun yalnızca takım halinde oynanabileceğini belirten kullanıcı, 200 kişilik bir Battle Royale deneyiminin bizleri beklediğini belirtiyor. Ayrıca serinin devam oyunu Modern Warfare 2’nin de bu yılın sonlarına doğru çıkacağı iddiası atılmış durumda.

  Biz yine de belirtelim, bunlar doğru olma ihtimali yüksek olan birtakım iddialardır. Herhangi bir resmi açıklama yapılmamıştır.

  Daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir ve sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ