e
sv

Cloudpunk 15 Ekim’de Konsol Kullanıcıları İçin Geliyor

cloudpunk-teknolama
avatar

İbrahim Barışan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fütüristik bir dünyada macera dolu bir serüven sunan Cloudpunk 15 Ekim’de konsollar için yayınlanacak.

Yayıncı Merge Games ve geliştirici Ion Lands iş birliği sonucu ortaya çıkan Cloudpunk, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için 15 Ekim tarihinde yayınlanacak.

Gelecekte fütüristik bir dünyada geçen bilim-kurgu türündeki bu oyun, Cyberpunk tarzı bir dünyada bizlere hikaye odaklı bir deneyim sunuyor. Uçan arabaların, devasa gökdelenlerin daha bir çok fütüristik olayın karşımıza çıktığı Nivalis isimli bu şehirde, kuryelik yapan bir karakteri yönlendiriyoruz.

Rania isimli bu karakterimiz bir yandan kuryelik yaparken bir yandan da şirketindeki bir takım gizemleri açığa çıkarmaya çalışacak. Hackerların ve dolandırıcı yapay zekaların zararlı faaliyetlerini de engellemeye çalıştığımız oyunda birçok değişik karakterle de karşılaşma fırsatımız olacak. Karşılaştığımız bu karakterlerin de her biri farklı bir hikayeye sahip olacak ve bu karakterlerin günlük hayatlarına yakından bakmamız mümkün olacak.

Ayrıca oyun boyunca aldığınız kararlar ile Nivalis halkının da hayatlarını etkileyebilirsiniz. Oyundaki ek hikayelerin kilidini açarak birçok gizli yer keşfetmeniz de mümkün olacak

Öte yandan hikaye moduna ara verip uçan aracınızla şehir turu atmanız ve şehri keşfetmeniz de mümkün. Bu sayede şehirde yaşayan birçok yapay zekayı ve çeşitli insanları da gözlemleyebilirsiniz.

Daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir ve sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.