arama

  Cepte Şok Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

  cepte-sok-teknolama-min
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Selim Enes Erdoğan
  • Beğen
   Loading...

  Cepte Şok uygulaması nedir? Nasıl kullanılır? İnsanların evlerinden çıkmadıkları bir dönemde tüm marketler de çevrimiçi sistemler üzerinde çalışmalarını hızlandırmış oldu. Şimdilik daha çok aracı firmalar ile market alışverimizi kapımıza sipariş edebilirken, Migros ve Şok bu konuda adım atan ilk firmalar oluyor.

  Cepte Şok uygulaması henüz tüm Türkiye içerisinde kullanılabilir durumda değil. Ancak 1 ay içinde tüm Türkiye geneline yayılması bekleniyor. Uygulama halihazırda marketlerde bulunuyor ancak evlere servis hizmeti henüz aktif değil. Uygulamanın şu anki hali ile isterseniz belirlediğiniz bir Şok mağazasından almak istediklerinizi belirtip ne zaman alacağınızı yazıp belirtilen zamanda hiç mağazada vakit kaybetmeden alışverişinizi yapabiliyorsunuz. Yeni güncelleme ile bu hizmet kapınıza kadar geliyor.

  Gıdadan kişisel bakıma, elektronikten ayakkabıya mağada bulunan tüm ürünleri sipariş verebileceksiniz. Ancak alt limit 50 TL olarak karşımıza çıkıyor. Yani 50 TL altı alışverişlerinizde eve servis bulunmayacak. Ayrıca uygulama içerisinde konum servislerinizi açarak size en yakın Şok mağazasının otomatik belirlenmesini sağlıyorsunuz ve farklı mağaza seçemiyorsunuz.

  Bunun yanında kullanıcılar birden fazla adres de tanımlama imkanına sahip. Yine uygulama içerisinde ihtiyacınız olduğu taktirde yetkililer ile mesaj aracılığı ile görüşebiliyorsunuz. İlk defa bir indirim marketinin evlere servis hizmetinin sunulması rakipleri BİM ve a101 gibi markaları da bu konuda motive edebilir. Çünkü bu konuda geç kaldıkları taktirde Cepte Şok uygulaması online alışveriş konusunda rakiplerini geçmiş olacak.

  Özellikle bugünlerde insanlar evlerinden çıkmaktan çekinirken bu tarz bir eve teslimat seçeneği rakiplerinin önünde bir adım öne geçmesini sağlayan firmanın, yakın zamanda bu konuda eleman alımına da başlayacağı düşünülüyor.

  Peki siz bu tarz hizmetler konusunda neler düşünüyorsunuz? Görüş ve önerilerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca sağ altta bulunan buton aracılığı ile Teknolama’ya abone olarak internet haberleri içeriklerinden anında haberdar olabilrsiniz. Sosyal medya kanallarımızdan da bizleri takip ederek destek olabilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ