e
sv

CAT’in Yeni “Taş” Gibi Telefonu: CAT S32

cat-s32-fiyat-ozellikleri-teknolama
avatar

Yusuf Aksu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yeni ürünler arasında yerini alan CAT S32 model telefon Cat telefonlarının mirasından ve dayanıklı telefonların tasarımında on yıllık araştırma ve geliştirmeden faydalanarak rakipsiz tokluğu daha uygun bir fiyat noktasına getiriyor.

CAT S32 kullananlar için çalışmalara devam edip daha iyi bir ürün çıkarmak için çalışılmıştır. IP68 toz geçirmez ve su geçirmez sertifikalı, 35 metreye kadar dayanıklılık testi yapılmış ve sağlam bir gövdeye sahip büyük bir 4.200mAh bataryaya sahiptir. Ayrıca, her tarafa ve köşeye birden fazla damla da dahil olmak üzere 1.8m’den çeliğe kadar olan titiz ve tekrarlanan düşme testlerine ve telefonun herhangi bir ortamdaki elemanları idare etmesini sağlayan MIL SPEC 810G testlerine tabi tutuldu.

CAT S32, piyasanın en iyi işlemcisi veya tasarım trendlerini barındırmıyor. Yani bu cihaz, çerçevesiz ekrana sahip Snapdragon 855 ile güçlendirilmiş bir akıllı telefon değil. Ancak CAT gibi şirketler, zorlu koşullarda sağlam ve güvenilir cihazlar yapmaya odaklanıyor. Gelen bilgilere göre S32, kısa süre önce tanıtılan ve sağlamlığıyla öne çıkan Samsung XCover‘a rakip olmayı hedefliyor.

Teknik özelliklerinden bahsedecek olursak cihaz, 5.5 inçlik HD bir ekranla geliyor. 18:9 en boy oranına sahip olan güçlü ve sağlam ekran, DragonTail Pro cam ile korunuyor. Zorlu koşullarda çalışan ve yaşayan insanlar için sıkıntı çıkarmaması için sağlam olduğu kadar güçlü bir telefon üretilmek isteniyor. Akıllı telefon, dört çekirdekli MediaTek Helio A20 işlemci bulunduracak telefonu Fiyatı ise 334$ (1970 Türk Lirası) civarlarında olacağı tahmin edilir.

CAT S32 telefon yazımızın sonuna geldik. Ayrıca daha fazla telefon haberleri için sitemize abone olarak bildirimleri açabilir ve sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

 • Kerem Göktürk
  10 ay önce

  bu admin ne kadar hızlı ya hemen siteye haber geliyor.

  yorum beğen
 • KADİR BEDİR
  10 ay önce

  Üstünden milli araba ile geçsem kırılırmı ona göre alıcam yoksa asla almam

  yorum beğen
  • Yusuf Aksu
   10 ay önce

   Milli aracın altında bir şey kalamaz

   yorum beğen