e
sv

Call of Duty Warzone için Yeni Güncelleme Yayınlandı

call-of-duty-warzone-cikti-teknolama-min
avatar

Onuralp Hızal

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty Warzone için yeni güncelleme yayınlandı. Call of Duty tarafından geçtiğimiz günlerde yayınlanan Battle Royale modu için ilk güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme ile birlikte oyuncuların beklediği Solo Battle Royale modu da oyuna eklenmiş oldu.

Activision tarafından geçtiğimiz Aralık ayında piyasaya sürülen Call of Duty: Modern Warfare, geçtiğimiz günlerde tamamen ücretsiz bir şekilde oynanabilir olan Battle Royale modunu yayınladı. Tamamen ücretsiz bir şekilde Call of Duty deneyimi yaşayabileceğiniz bu oyun modu, ilk güncellemesine de kavuşmuş oldu.

Call of Duty Warzone Solo Battle Royale Modu Yayınlandı

Warzone için yayınlanan güncelleme ile birlikte artık Battle Royale deneyimini 3 kişilik bir ekip olarak oynamak zorunda değiliz. Artık Battle Royale modunu solo olarak oynayabileceğiz. Güncelleme boyut olarak küçük olsa da, oyuncuların beklediği bazı yenilikleri oyuna eklemiş durumda.

Oyun ile ilgili yeni detaylar elimize geçtikçe sizlere iletmeye devam edeceğiz. Ayrıca tüm yama notlarına erişmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemizi ziyaret edebilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.