e
sv

Burger King PlayStation 5 Kampanyası Türkiye’de!

burger-king-ps5-kampanyası-teknolama
avatar

Tolga Mutlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Daha önce yurt dışında uygulamaya koyulan Burger King PlayStation 5 kampanyası şimdi Türkiye’de. Haberin detayları içeriğimizde.

Kampanyaya katılmak için Tıkla Gelsin mobil uygulamasını telefonunuza indirmeniz veya web sitesi üzerinden 25 TL değerinde sipariş vermelisiniz. Böylelikle PlayStation 5 çekiliş hakkı kazanacaksınız. Kampanyanın bitiş tarihi 10 Ocak 2021 olarak gösteriliyor.

Sınırsız sayıda katılabildiğiniz çekilişte yapmanız gereken tek şey tıkla gelsin uygulamasıyla 25 TL fiyat etiketine sahip sipariş vermek. Ayrıca ne kadar çok sayıda sipariş verirseniz şansınızda o kadar artacak.

Yurtdışında başka bir programla hemen hemen aynı çekiliş sistemini gerçekleştiren Burger King oldukça fazla sipariş almıştı. Şimdi ise kampanyayı tüm ülkelere enjekte ediyor. Ülkeden ülkeye değişen PlayStation 5 sayısı Türkiye’de 25 tane olarak belirlendi.

Yani Toplamda 25 adet PlayStation 5 verilecek. Kazananlar çekilişin yapılacağı 12 Ocak Salı gününün ardından belli olacak.

Tıkla Gelsin web sitesi üzerinden daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

Peki siz Burger King tarafından gerçekleştirilen bu kampanya hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de kampanyada sunulan eşyalar hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.