e
sv

Bugüne Kadar Çekilen En Yüksek Bütçeli Netflix Filmi: The Gray Man

the-gray-man-teknolama
avatar

Mert Mutlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

The Gray Man filmi bugüne dek çekilmiş en yüksek bütçeli Netflix Orijinal yapımı olmak için hazırlanıyor. Film ayrıca oyuncu kadrosu ve yönetmen koltuğundaki isimler nedeniyle şimdiden oldukça merak uyandırdı.

Online dizi ve film izleme platformu Netflix kullanıcılarına sınırsız bir kütüphane sunmaya kararlı. İçerisinde binlerce yapımı barındıran Netflix, her zevkten kullanıcıya hitap edebilmek ve kullanıcılarını memnun etmek için her geçen gün yeni yapımlar ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Netflix tarafından paylaşılan bu yapımlar bazen farklı şirketlerin yapımcılığını üstlendiği içerikler bazen de Netflix’in kendi orijinal içerikleri oluyor. Son dönemlerde oldukça başarılı orijinal yapımlar ile karşımıza çıkan Netflix, bu yapımların başarılarını geçtiğimiz gün yayınladığı izlenme sayıları ile de göstermişti.

Netflix cephesinden gelen açıklamayla bahsettiğimiz orijinal yapımların arasına bir yenisinin daha ekleneceği anlaşılmış oldu. Ancak yapılan açıklamanın en dikkat çeken yanı ise The Gray Man isimli bu filmin şimdiye kadar çekilmiş en yüksek bütçeli Netflix Orijinal yapımı olacak olması. Yönetmenliği Avengers serisinin de yönetmenliğini üstelenen Russo kardeşlerin yaptığı yapımın başrollerinde de oldukça popüler ve başarılı isimler yer alıyor. The Gray Man’in başrollerini Ryan Gosling ve Chris Evans paylaşacak ve filmin bütçesinin 200 milyon doları aşması bekleniyor.

The Gray Man filminin konusuna bakacak olursak; film Mark Greaney tarafından 2009 yılında yayınlanan aynı adlı romandan uyarlanacak. Filmde iki katil arasında geçecek olan aksiyon ve gerilim dolu ölümcül düello konu edilecek. Filmde Court Gentry (Ryan Gosling) isimli kiralık katil ile, eskiden CIA’de birlikte çalıştığı Lloyd Hansen (Chris Evans) arasındaki kovalamacaya tanıklık edeceğiz.

Filmin yayın tarihi ise henüz bilinmiyor. Ancak oldukça yüksek bütçeyle çekilecek olan filmi izlemek için bir süre daha beklememiz gerekecek gibi duruyor.

Daha fazla NETFLİX haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.