e
sv

Breathedge 25 Şubat’ta Tam Sürüm Olarak Çıkıyor

breathedge-erken-erişimden-çıkıyor-teknolama
avatar

Tolga Mutlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Uzayda hayatta kalmaya çalıştığımız Breathedge, 25 Şubat’ta erken erişimden çıkıp tam sürüm haline geçiyor.

Geliştirici ekip 1.0 sürümünün 25 Şubat’ta PC için çıkış yapacağını duyurdu. PC’de oyunu satın alabileceğiniz platformlar ise Epic Games, Steam, GOG ve Origin olacak. PlayStation 4, Xbox One ve Switch versiyonlarının portlama süreci tamamen bitirilmiş ancak uzun süren kontrol süreçleri nedeniyle biraz daha geç gelecek.

Türkçe dil desteğiyle birlikte çıkacak 1.0 sürümü üç yeni bölüm ve 20 saatten fazla oynanış içerecek. Geliştirici ekip konuyla ilgili açıklamalarında, ”Bu bölümlerin hikayesini olabildiğince dinamik ve zengin yapmaya çalıştık ama sonunda diğer bölümlere benzediler. Bu bölümlerde, bir uzay gemisiyle uçabilecek, kocaman taretlerle uzay boşluğuna ateş edebilecek, bir şeyleri parçalayabilecek, bir şeyleri havaya uçurabilecek ve yeterince şanslıysanız bir şeyleri tamir edebileceksiniz.” İsterseniz Steam üzerinde bulunan hakkında kısmına göz atalım:

Breathedge, dış uzayda geçen alaycı bir hayatta kalma macera oyunudur. Büyükbabasının küllerini galaktik bir cenazeye taşıyan ve birdenbire kendini evrensel bir komplonun tam ortasında bulan Adam adında sıradan bir adamı canlandır.

Büyük bir uzay cenaze gemisi, engin uzayda bir kaza geçirir ve ardında bir enkaz, tabutlar, ölü yolcular ve seni bırakır. Yıldızlararası bu çöplükte hayatta kalmaya çalış, küresel bir komployu ortaya çıkar, prensesi kurtar ve klavyenin tuşlarına basarak etrafta dolaşırken parmaklarını kırmamaya çalış (yoğun pratik için ekranını açık tutman tavsiye edilir.)

Peki siz Breathedge hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de oyun hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz