Biomutant Yakın Tarihte Çıkıyor!

195 Okunma 07 Ocak 2021 17:37
biomutant-yakın-tarihte-çıkıyor-teknolama

Açık dünya aksiyon rol yapma oyunu olan Biomutant, yakın tarihte oyuncularla buluşacak.

Yapımcı THQ Nordic’i bünyesinde barındıran Embracer Group’un finansal sonuçlarının açıklandığı rapor kağıdında, Biomutant’ın bu yıl içerisinde 31 Mart 2021’den önce çıkacağı yazıyor.

2018 yılında adı ilk defa duyulan Biomutant, birçok defa ertelendi. Bu ertelemeler onun çıkış tarihini 2021’e kadar sürükledi. En son geçtiğimiz Haziran ayında oyunun geliştirme aşamasının neredeyse bittiğini ve son ayarlamalar üzerinde çalıştıkları açıklanmıştı.

Şu anda Steam’de yerini alan oyunun çıkış tarihi 2021 olarak yazıyor. ayıncı THQ Nordic ve geliştirici Experiment 101’den net çıkış tarihi hakkında henüz resmi bir açıklama yok. Ancak 2020 yılında paylaştıkları 9 dakikalık bir oynanış videosu var:

BIOMUTANT® Tanıtım Yazısı:

BIOMUTANT®, yakın dövüş, atış ve mutant yetenek eylemlerini karıştırmanıza olanak tanıyan benzersiz bir dövüş sanatları tarzı savaş sistemine sahip, açık dünya, kıyamet sonrasında geçen bir Kung-Fu hikaye RPG’sidir.

Bir veba ülkeyi mahvediyor ve Hayat Ağacı köklerinden kan akıyor. Kabileler bölünmüş durumda. Kargaşa içindeki bir dünyayı keşfedin ve onun kaderini belirleyin – onun kurtarıcısı mı olacaksınız yoksa daha karanlık bir kadere mi götüreceksiniz?

BIOMUTANT® MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher (64 bit)
  • İşlemci: 2.6 GHz Intel® Core™ i5-750 or 3.2 GHz AMD Phenom™ II X4 955
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 2 GB Direct3D 11 capable video card (GeForce GTX 780 or Radeon R280)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Peki siz Biomutant hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de oyun hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Biomutant Yakın Tarihte Çıkıyor!

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ