arama

  Bilgisayardan Instagram’a Nasıl Fotoğraf Yüklenir?

  bilgisayardan-instagrama-fotograf-atma-windowed-teknolama
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Selim Enes Erdoğan
  • Beğen
   Loading...

  Ülkemizde artık yaşlısından gencine neredeyse herkes sosyal medya kullanır oldu. Bu konuda da zirveyi Instagram taşırken, bu platformun tek dezavantajı mesaj okuma, fotoğraf yükleme gibi işlemleri yalnızca telefon üzerinden yapabiliyor olmamız. Ancak bu konudan memnun olmayan biriyseniz, doğrudan bilgisayar üzerinden Instagram hesabınıza fotoğraf ve video yükleyebilirsiniz. Bunu yapmak için ise tek yapmanız gereken küçük bir program kullanmak. Peki Bilgisayardan Instagram’a Nasıl Fotoğraf Yüklenir?

  Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

  Normal şartlarda bilgisayar üzerinden Instagram hesabınıza fotoğraf ve video yüklemek için resmi bir uygulama ya da araç bulunmuyor. Ancak bunun için özel yapılmış üçüncü parti yazılımlar mevcut. Bu uygulamaların hiçbir zararı olmadığı gibi, işlerinizi de kolaylaştırabilir. Bunun yanında daha birçok özellikten de yararlanabilirsiniz.

  Bu özelliklerden yararlanabilmek için öncelikli olarak yapmamız gereken şey Windowed Instagram isimli uygulamayı bilgisayarımıza kurmak oluyor. Kurulum işleminin hiçbir zor yanının olmamasının yanında, eğer isterseniz doğrudan buradan indirme linkine gidebilirsiniz.

  Eğer yükleme işlemini tamamladıysanız tek yapmanız gereken uygulamayı açıp, kişisel Instagram hesabımıza girmek olacak. Uygulamanın arayüzü dahil neredeyse her şey her zaman kullandığımız klasik Instagram ile aynı sayılabilir. Bu sebeple kullanmakta herhangi bir zorluk çekmeyeceğinize emin olabilirsiniz.

  Telefondaki Instagram uygulaması ile neredeyse birebir aynı olan Windowed Instagram uygulaması, bilgisayar üzerinden normal gönderi ve hikaye paylaşımınıza olanak sağlıyor. Üstelik bu paylaşımları yaparken aynı Instagram uygulamasında olduğu gibi filtreleri de kullanma imkanına sahip oluyoruz. Aynı zamanda mesajlara da erişebildiğimiz uygulama aracı ile, istediğimiz kişiye mesaj gönderebilir ya da gelen mesajlarımızı okuyabiliriz.

  Windowed Instagram indir

  Windowed Instagram uygulamasını hem Windows cihazlarınızda hem de MacOS işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Aşağıda bıraktığımız link aracılığı ile uygulamayı indirebilir ve resmi sitesine erişebilirsiniz.

  Windows indir: https://windowed.io/

  • Ayrıca belirtmemiz gerek ki bu uygulamayı her ne kadar biz kullanmış ve bir sorun yaşamamış olsak da, üçüncü parti bir yazılım olduğundan dolayı karşınıza çıkabilecek problemler konusunda sorumluluk almıyoruz.

  Bilgisayardan Instagram’a Nasıl Fotoğraf Yüklenir? yazımızın da sonuna geldik. Eğer bunun gibi Nasıl Yapılır? içeriklerimizden anında haberdar olmak isterseniz sitemizin sol altında bulunan baloncuğa tıklayarak bildirimleri açabilir ve sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ