Beyaz Show Geri Dönüyor! Peki Ne Zaman?

730 Okunma 08 Nisan 2021 18:05
beyaz-show-teknolama

Türkiye’de talk show türünde akla gelen ilk isim olan Beyazıt Öztürk, yıllar boyunca devam ettirdiği Beyaz Show programına son vermişti. Büyük bir kitle tarafından yeniden başlaması ümit edilen Beyaz Show, gerçekten de geri dönüyor. Peki yeni bölümler ne zaman başlayacak?

1996 yılından 2018 yılına kadar 22 yıl boyunca neredeyse her Cuma akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanan Beyaz Show, önümüzdeki aylarda tekrardan aramıza dönüyor. Türkiye’nin en uzun soluklu talk show programı olma unvanına sahip program, Beyazıt Öztürk tarafından yapılan açıklamalara göre 2021 yılında geri dönecek.

Bilindiği üzere Kanal D’nin el değiştirmesi ile birlikte popüler talk show programı ekranlara veda etmişti. Kanalın yeni sahipleri Beyazıt Öztürk’e ulaşarak farklı bir program önerisinde bulunsa da, yılların eskitemediği program dışında bir program başlamadı. Programın yeni sezonunun hangi kanalda olacağı konusunda da herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Beyazıt Öztürk, Beyaz Show ile ilgili “Biraz zamanı var. Kasım gibi inşallah” şeklinde konuştu. Net bir tarih ve nerede yayınlanacağı konusunda ise hiçbir bilgi bulunmuyor.

Beyazıt Öztürk, 22 yıl boyunca yayın yaptığı Kanal D ekranlarına geri döner mi bilinmez. Alternatif olarak ise Acun Ilıcalı ile arası iyi olan Beyazıt Öztürk’ün TV 8 ya da Exxen ile birlikte geri dönebileceği şeklinde söylentiler var.

Peki siz televizyon kanallarındaki talk show programları konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla teknoloji haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Beyaz Show Geri Dönüyor! Peki Ne Zaman?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ