e
sv

Bethesda’nın Yeni Oyunu Starfield Ekran Görüntüleri ile Ortaya Çıktı

Starfield-teknolama
avatar

Mert Mutlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İlk olarak E3 2018’de duyduğumuz Bethesda’nın yeni oyunu Starfield görüntüleri ile birlikte ortaya çıktı.

Oyun dünyasına birçok sevilen yapım kazandıran Bethesda yeni oyunu ile oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İlk olarak E3 2018’de duyduğumuz ancak o günden itibaren bir sır gibi saklanan Starfield, bugün sürpriz bir şekilde karşımıza çıktı.

E3 2018 yılı içerisinde yalnızca 1 dakikalık fragmanını görebildiğimiz oyun hakkında uzun süre sonra bugün ortaya yeni detaylar çıktı. Daha önce oyun içi görüntülenmeyen oyunun ekran görüntüleri internet ortamında sızdırıldı.

Oyunun konusu hakkında henüz bir açıklama yapılmasa da görüntülerden anlaşıldığı kadarıyla, oyunda uzayda geçirdiğimiz süre boyunca oksijen seviyesi gibi çeşitli fonksiyonlarımızı da kontrol ederek hayatta kalmaya çalışmamız gerekecek. Uzay temalı bir oyun olarak karşımıza çıkması beklenen oyunun ana karakterinde ise bir astronot yer alıyor.

Bethesda’nın geçtiğimiz dönemde yapmış olduğu açıklamada 2020 yılında herhangi bir haber paylaşılmayacağı belirtilmişti. Bu açıklamanın ardından ise Starfield çıkış tarihinin en erken 2021 yılını bulması bekleniyordu.

Bugün sızdırılan görseller ile ilgili Bethesda cephesinden henüz bir açıklama gelmedi. Öte yandan sızdırılan bu görsellerin belirtildiği gibi Starfield ile ilgili olmama ihtimalinin de bulunduğunu belirtmek isteriz. Ancak yine de yayınlanan ekran görüntüleri birçok oyun severin ilgisini çekmeyi başardı.

Daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.