Battlefield 6, İlk Günden Xbox Game Pass Kütüphanesine mi Eklenecek?

838 Okunma 17 Nisan 2021 12:39
battlefield-6-xbox-game-pass-teknolama-min

FPS nişancı oyunu denince akla gelen ilk iki isimden biri olan Battlefield serisi, EA Play ile Xbox Game Pass anlaşması ile birlikte Game Pass kütüphanesine de eklenmişti. Yeni çıkan iddialara göre serinin sıradaki oyunu Battlefield 6, yayınlandığı ilk günden Xbox Game Pass kütüphanesine eklenebilir.

Özellikle çevrimiçi modları ile oyuncuların gönlünde taht kuran Battlefield serisi, geçtiğimiz dönemde Microsoft ile yaptığı anlaşma ile Xbox Game Pass kütüphanesine eklenmişti. Tüm EA Play kütüphanesine yalnızca Xbox Game Pass aboneliği ile erişebiliyor olmak, biz oyuncular için oldukça uygun fiyata birçok oyuna erişebilme imkanı sunuyor.

Battlefield 6, henüz resmi olarak duyurulmadı ancak, dedikoduları çok daha önden internet aleminde duyulmaya başladı. Yeni gelen sızıntı haber ise yine biz oyuncuları sevindirecek türden. İnternette yoğun bir şekilde bulunan söylentiler, Battlefield 6 oyununun çıktığı gün Xbox Game Pass kütüphanesine ekleneceği yönünde.

Bunun yanında negatif bir dedikodu da yine internet gündeminde yerini almış durumda. Belirtilenlere göre Battlefield 6, yalnızca yeni nesil konsollara ve PC platformuna gelecek. Yani PS4 ve Xbox One kullanan oyuncular, Battlefield 6’y erişim sağlayamayacak.

Peki siz sıradaki Battlefield oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Battlefield 6, İlk Günden Xbox Game Pass Kütüphanesine mi Eklenecek?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ