Battlefield 2042, Sevilen Haritaları ile Birlikte Gelecek

31 Okunma 10 Temmuz 2021 17:56
battlefield-2042-haritalari-teknolama-min

Battlefield serisinin efsaneleşmiş haritaları, Battlefield 2042 ile birlikte tekrardan karşımıza çıkacak. BF2042, serinin önceki oyunlarının sevilen haritalarını da barındıracak.

Battlefield serisinin sıradaki oyunu olmak için hazırlanan Battlefield 2042, serinin sevilen haritaları ile birlikte gelecek. Oyunun çıkışı için birkaç ay kalmışken paylaşılan sızıntı bilgilere göre, oyunda Metro, Locke, Wake Island, Siege of Shanghai, Arica Harbor, Caspian Border gibi efsaneleşmiş haritalar da olacak.

Uzun süredir sessiz bir şekilde Battlefield 2042 oyununu geliştirmeye devam eden EA geliştiricileri, içeriden gelen bir sızıntı ile merakların biraz sakinleşmesini sağladı. Ancak oyunun detayları ile ilgili hala herhangi bir paylaşım yapılmış değil.

Geçtiğimiz ay sonunda Battlefield 2042 ismini ilk defa görmüş ve oyun hakkında 2 adet video izlemiştik. Bu içerikler oyunun detayları hakkında hiçbir bilgi vermezken, tek bildiğimiz oyun artık çok daha fazla anlık oyuncuyu barındıracak ve gizemli bir mod yer alacak. Üstelik Battlefield 2042, herhangi bir hikaye modu barındırmayacak.

EA, 22 Temmuz tarihinde EA Play etkinliği düzenleyecek ve bu etkinlik ile birlikte oyunun bazı detaylarının öğrenilmesi bekleniyor. Şimdiye kadar paylaşılanlar ile heyecanımızı artıran oyun, tüm dünya genelinde en çok beklenen Battlefield oyunu olarak lanse ediliyor.

Peki siz Battlefield serisinin yeni oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Battlefield 2042, Sevilen Haritaları ile Birlikte Gelecek

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ