Batman’siz Gotham’ı Kurtardığımız Oyun: Gotham Knights

23 Okunma 17 Ekim 2021 15:07
gotham-knights-teknolama

Batman’in öldüğü bir evrende birçok süper kahraman ile Gotham şehrini kurtarmaya çalıştığımız Gotham Knights ilk fragmanı ile karşımızda.

Uzunca bir süredir çeşitli açıklamalar ve ufak ipuçları ile oyunla ilgili bilgiler elde edinmeye çalıştığımız oyun, DC FanDome etkinliği ile gün yüzüne çıkmış oldu. Warner Bros.’un yapımcılığını üstlendiğini geliştiriciliğini ise Warner Bros. Games Montreal’in yaptığı Gotham Knights, Batman’in olmadığı bir Gotham şehrini konu almasıyla dikkat çekiyor.

DC Fandome etkinliği ile sayesinde DC evreninde önümüzdeki dönemlerde neler olacağına dair ipuçları ve birçok fragmana ulaşmış olduk. Bu paylaşımlardan en dikkat çekici olanı hiç şüphesiz yeni Batman filmine dair paylaşılan fragman oldu. Robert Pattinson’ın başrolda yer aldığı film 2022 yılında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor ve filmle ilgili paylaşılan bol aksiyonlu yeni fragman etkinliğin ilgi odağı olmuş durumda.

Ancak bir diğer yandan Batman’siz bir Gotham’ı merak edenler için de önümüzdeki dönemde oyun tutkunları ile buluşmaya hazırlanan bir yapım etkinliğin dikkat çekenler listesinde kendine yer buldu. Gotham Knights adıyla piyasaya çıkacak olan oyunda Batman’in olmadığı bir Gotham’ı Batgirl, Nightwing, Red Hood ve Robin karakterleri ile kurtarmaya çalışıyoruz.

DC FanDome etkinliğinde yeni bir fragman ile karşımıza çıkan oyun, Xbox Series, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC platformları için çıkış yapacak.

Peki siz Gotham Knights hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Batman’siz Gotham’ı Kurtardığımız Oyun: Gotham Knights

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ