Back 4 Blood, Çıkış Yaptığı Gün Xbox Game Pass İçerisinde Yayınlanabilir

37 Okunma 13 Haziran 2021 16:58
back-4-blood-teknolama

Yılların eskitemediği isim Left 4 Dead serisinin yapımcısı olan Turtle Rock Studios, benzer bir yapıya sahip Back 4 Blood üzerinde çalışıyor. Oyun, Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından yayınlanacak. Şimdi paylaşılan bilgilere göre Back 4 Blood, çıktığı ilk günden Xbox Game Pass içerisindeki yerini alabilir.

Bugün sabah saatlerinde Reddit içerisinde sızıntı olduğu belirtilen bir habere göre Back 4 Blood, çıktığı ilk günden itibaren Xbox Game Pass içerisinde yerini alabilir. Geçtiğimiz gün yayınlanan oyun videosunun bitişinde, ilk günden Xbox Game Pass içerisinde yer alacağını belirten bir ibarenin görüldüğü söylenirken, bu video birkaç dakika içerisinde silindi. Tekrar yüklendiğinde ise bu ibarenin kaldırılmış olacağı düşünülüyor.

Hem Xbox hem de Warner Bros. bugün E3 sunumu yapacak. Belki de sunum esnasında böyle bir iş birliğinin yapılacağı duyurulacak ve bu duyurunun erkenden keşfedilmemesi adına video kaldırılmış olabilir. Back 4 Blood, şimdiden Epic Games ve Steam üzerinde ön siparişe açılmış durumda. Erkenden Xbox Game Pass işbirliği oyuncular tarafından tespit edilirse, diğer satış yapılan platformlardaki satış oranları ciddi oranda düşebilir.

Bunların yanında Back 4 Blood, 12 Ekim tarihinde Türkçe altyazı desteği ile birlikte çıkacak. Oyun PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One, Steam ve Epic Games Store içerisinde yayınlanacak.

Peki siz Back 4 Blood için heyecanlı mısınız? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Back 4 Blood, Çıkış Yaptığı Gün Xbox Game Pass İçerisinde Yayınlanabilir

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ