Avengers: Endgame filminin 1. yıl dönümüne özel olarak yönetmenler Joe Russo ve Anthony Russo, filmin kamera arkası görüntülerini paylaştılar.

Filmin yönetmenleri Joe Russo ve Anthony Russo, Anvengers: Endgame’i 1. yıl dönümü dolayısıyla gerçekleştirilen etkinlik kapsamında Marvel hayranlarıyla birlikte tekrardan izledi. Etkinlik sırasında sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayınlar yapılarak, daha fazla Marvel hayranına ulaşılmaya çalışıldı. Aynı esnada Twitter üzerinden de paylaşımlarda bulunan yönetmenler, kendilerine ait Russo Brothers adlı Twitter hesabından Avengers: Endgame kamera arkası görüntülerini de paylaştılar. Paylaşılan kamera arkası görüntüleri günün en dikkat çekici bölümlerinden biri oldu.

Geçtiğimiz yılın gişede en fazla ses getiren yapımlardan biri olan Avengers: Endgame filminin üzerinden 1 yıl geçti. Filmin 1. yılı nedeniyle hayranlarına jest yapan filmin yönetmenlerinin paylaştığı kamera arkası görüntülerde sevdiğimiz birçok karakterin kamera arkası görüntülerini görmek mümkün. Paylaşılan videolar arasında Robert Downey Jr. ve Chris Evans’ın son set günleri ve vedaları en dikkat çeken paylaşımlardan biri oldu. Ayrıca Brie Larson’ın ilk kez Captain Marvel karakterine hayat verdiği görüntüler de oldukça ilgi gören görüntüler arasına girdi.

Avengers: Endgame’in ardından daha farklı bir Marvel evreninin bizi beklediği geçtiğimiz yıl açıklanmıştı. Bazı karakterleri (Black Widow gibi) kendilerine özgü filmlerde yeniden görecek olsak da Avengers ekibinin yollarını ayırdığına son filmde şahit olmuştuk. Yeni Marvel evreninde birçok yeni dizi ve film projesi bulunsa da Avengers serisi Marvel hayranları için hep farklı bir öneme sahip olacak gibi duruyor.

Daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.