AUDİ, Koronavirüs Karantinası için Ücretsiz Boyama Kitabı Yayınladı

1880 Okunma 23 Mart 2020 23:10
audi-corona-logo-teknolama

AUDİ koronavirüs nedeniyle insanların kendilerini evlerinde karantinaya alması dolayısıyla, karantina süresince insanlara yardımcı olmak amacıyla boyama kitabı yayınladı.

Hepimizin bildiği üzere koronavirüs tüm dünyada etkisini göstermiş durumda. Devlet yetkilileri de koronavirüs önlemleri kapsamında halka, virüs ile temasını engellemek amacıyla evde kalmalarını tavsiye etmekte. Birçok şirket halkın evlerde kalabilmesini ayrıca hem eğlenceli hem de yararlı vakit geçirebilmesini sağlamak amacıyla çeşitli kampanyalar yayınlamakta. Örneğin oyun severler birçok oyunun bu süreçte ücretsiz verildiğine şahit olmuşlardır.

Firmaların insanların karantina süresince evde geçirdiği zamana eğlence katmak amacıyla bir destek de Alman otomobil devi AUDİ’den geldi. AUDİ insanların karantina boyunca evde sıkılmamaları için bir boyama kitabı yayınladı.

“Tutkunu Boya” sloganıyla yayınlanan boyama kitabında bir çok AUDİ modelini istediğiniz renklerle yeniden dizayn edebilirsiniz. Kitabın içerisinde boyamak için birbirinden farklı araçları ve AUDİ logolarını bulmanız mümkün. Ancak yayınlanan boyama kitabının en dikkat çeken sayfaları çeşitli dönemlerden AUDİ model araçların bulunduğu sayfalar oldu. Farklı yarışlar, arazi tipleri ve koşulları için üretilmiş farklı dönemlere ait birçok aracı boyama kitabı içerisinde bulabilmeniz mümkün.

Boyama kitabının çıktısını alamayacak olursanız ya da evde hayal gücünüze yeterli sayıda boyama kaleminiz yoksa; kitabı indirdikten sonra Paint de işinizi görmekte size yardımcı olacaktır.

AUDİ’nin paylaşmış olduğu boyama kitabına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Daha fazla otomobil haberleri için sitemize abone olarak bildirimleri açabilir ve sosyal medya kanallarından bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

AUDİ, Koronavirüs Karantinası için Ücretsiz Boyama Kitabı Yayınladı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ