Atiye 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

76 Okunma 01 Haziran 2021 12:42
atiye-3-sezon-teknolama-min

Netflix tarafından yapılan 2. Türk dizisi konumunda bulunan Atiye, ilk sezonu ile birçok izleyiciyi kendine bağlamış, 2. sezon ile de hayal kırıklığına uğratmıştı. Yine de çok fazla kişi tarafından beklenen Atiye 3. sezon yayın tarihi, bir fragman ile birlikte duyuruldu.

Dünyanın en popüler çevrimiçi film ve dizi gibi içerik yayınlayan platformu olan Netflix, son yıllarda birçok ülkede yeni içerikler üretiyor. Bu ülkeler arasında Türkiye de varken, Türk dizi ve filmleri birçok ülkede sevilerek izleniyor. İlk olarak Hakan: Muhafız ile başlayan serüven, sonrasında Atiye ile çok daha büyük bir kitleye ulaşmıştı.

Aralık 2019’da ilk defa yayınlanan Atiye, ilk sezonu ile büyük bir beğeni toplayıp adından söz ettirmişti. 2. sezonu ile bekleneni yakalayamayan dizide 3. sezon kaderi belirleyecek diyebiliriz. Netflix tarafından yayınlanan bir fragman ile birlikte Atiye 3. sezon tarihi de açıklandı.

Atiye 3. sezon fragmanı

Kaldığımız yerden 8 yıl sonra. Atiye son sezonu ile 17 Haziran‘da sadece Netflix’te” şeklinde açıklama yapan platform, görünüşe göre dizinin 3. sezonunu final olarak planlamış. Dizinin çıkmasına ise yalnızca 2 hafta gibi bir süre kalmış.

Peki siz Netflix tarafından yayınlanan Türk içerikleri konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla dizi haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Atiye 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ