e
sv

Assassins’s Creed Valhalla Oynanış Videosu Sızdırıldı

Assassin’s-Creed-Valhalla-teknolama
avatar

Selim Enes Erdoğan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ubisoft tarafından en çok beklenen oyunlarından biri olan Assassin’s Creed Valhalla için 30 dakikalık oynanış videosu sızdırıldı. Paylaşılan video ile oyunun içeriği hakkında daha fazla bilgi sahibi olabiliyoruz.

Dünyanın en çok bilinen ve üzerine en çok tartışılan oyun serilerinden birisi hiç şüphesiz ki Assasin’s Creed Valhalla oluyor. Oyunun 30 dakikalık oynanış videosu, kim tarafından çekildi hiçbir bilgi bulunmuyor.

Açık dünya türünde karşımıza çıkana Assassin’s Creed: Valhalla, İngiltere’de bizleri ağırlıyor. Oyuncular İngiltere’nin karanlık çağlarını tecrübe edebilecek. Sızdırılan video ile oyunun içeriği konusunda 30 dakikalık içerik hakkında sahip oluyoruz.

Ayrıca sızdırılan video, gizli bir çekim olduğundan dolayı görüntü kalitesi pek de iyi sayılmaz. Her ne kadar görüntü kalitesi kötü olsa da, oyun hakkında fikir sahibi olabilmemiz için yeterli denilebilir.

Bunların yanında Ubisoft, sızdırılan videoyu yakın zaman içerisinde kaldırılacaktır. Bu sebeple aşağıda izleyebileceğiniz video, bir süre sonra kaldırılmış olabilir. Kısa sürede videoyu izleyip, isterseniz indirmekte fayda var diyebiliriz.

Ubisoft, 2020 yılının sonlarına doğru oyunu yayınlayacak. Ancak tam bir tarih henüz paylaşılmış değil. Şirketin belirttiklerine göre oyun hem PC, hem de konsol platformlarına çıkış yapacak. Üstelik hem eski hem de yeni nesil konsollarda oyun oynanabilecek.

Peki siz Assassin’s Creed: Valhalla oynanış videosu hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.