e
sv

Assassin’s Creed Dizisi Netflix Tarafından Duyuruldu

assassin's-creed-teknolama
avatar

Mert Mutlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sevilen oyun serisi Assassin’s Creed, Netflix üzerinden dizi olarak hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Ubisoft‘un en popüler oyun serilerinden biri olan ve uzun süredir oyun piyasasındaki yerini koruyan Assassin’s Creed serisi, dünya genelinde oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor. Geçtiğimiz dönemlerde film olarak karşımıza çıkan oyun serisi, birçok oyundan uyarlama filme rağmen oyun odaklı bir hikayeyle karşımıza çıkarak bizleri mutlu etmişti. Oyundaki hikayenin ana hatlarıyla çok da değiştirilmediği film, serinin hayranları tarafından beğenilse de beyazperdede beklediği ilgiyi görememişti.

Sevilen oyun serisi şimdi ise karşımıza dizi olarak çıkmaya hazırlanıyor. Popüler dijital film ve dizi izleme platformu Netflix üzerinden yayınlanacak olan dizi, Netflix orijinal yapımları arasındaki yerini alacak. Daha birçok oyun uyarlaması filmle karşımıza çıkan Netflix, son olarak The Witcher ile oldukça ses getirmişti. The Witcher dizisinin uzun süre top 10 listelerinde kalması sonrası Netflix, oyundan uyarlanacak olan yeni dizi çalışması için Assassin’s Creed serisinin seçmiş gözüküyor.

Netflix ve Ubisoft tarafından açıklanan dizi iki şirket tarafından da resmi olarak duyurulmuş oldu. Oyun serisi içerisinde birçok farklı dönemim ve karakterin işlendiği düşünüldüğünde dizi içerisinde oyunun hangi döneminin referans alınacağı ise henüz bilinmiyor.

Peki siz Assassin’s Creed dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla dizi haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.