Aşk 101 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

36 Okunma 06 Temmuz 2021 12:28
ask-101-2-sezon-teknolama

Netflix’in sevilen ve aynı zamanda çok tartışılan Türk dizilerinden biri olan Aşk 101, 2. sezon ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Peki Aşk 101 2. sezon ne zaman çıkacak?

Dünyanın en büyük dijital içerik platformlarından birisi olan Netflix, sürekli olarak kütüphanesini genişletmeye deva ediyor. Türkiye’ye de yatırım yapan ve bu yatırımlara devam eden şirket, yerli içerikler ile hem bizleri kendisine çekerken hem de Türk projelerinin tüm dünyada izlenmesini sağlıyor. Bu yerli yapımlar arasında şüphesiz en çok konuşulanlardan birisi ise Aşk 101 oldu.

İlk sezonu ile sık sık gündem olan Aşk 101, özellikle de genç kitle tarafından oldukça beğenilen bir yapım oldu. Olumlu geri dönüşlerin ardından diziye devam edileceğini açıklayan Netflix, bugün itibari ile dizinin 2. sezon tarihini de açıkladı. Netflix Türkiye resmi Instagram hesabı tarafından paylaşılan içeriğe göre Aşk 101 2. sezon, 30 Eylül tarihinde yayınlanıyor.

Aşk 101 ikinci sezon konusu hakkında ise henüz paylaşılan herhangi bir bilgi bulunmuyor. Dizinin ilk sezonu birçok soru işareti ile bitmişti. Ayrıca bu sezon hikayenin sonu mu olacak yoksa sonraki senelerde yeni sezonlar da görebilecek miyiz henüz bilinmiyor.

Peki siz Netflix içerisinde yayınlanan yerli yapımlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla dizi haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Aşk 101 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ