Army of the Dead (Ölüler Ordusu) Fragmanı Yayınlandı

638 Okunma 13 Nisan 2021 20:21
army-of-the-dead-teknolama

Son dönemlerde adını sık sık duyduğumuz yönetmen Zack Snyder imzalı yeni Netflix filmi Army of the Dead (Ölüler Ordusu) fragmanı yayınlandı. Film, aksiyon, bilim kurgu türünde eğlenceli bir yapım olacak gibi gözüküyor.

Özellikle de Justice League yeniden yapımı sonrasında ismini sık sık duyduğumuz ünlü yönetmen Zack Snyder, bu sefer daha eğlenceli bir zombi filmi ile karşımıza çıkıyor. Army of the Dead, yani Ölüler Ordusu ismi ile Netflix içerisinde yayınlanacak olan filmin 3 dakikalık fragmanı yayınlandı.

Türkçe altyazı da bulunan fragmanda, oldukça yüksek tempolu aksiyon sahneleri görülüyor. Zombi temalı bir aksiyon bilim kurgu filmi olan Ölüler Ordusu, Las Vegas’a gitmeyi amaçlayan bir grup paralı askerin yaşadıklarını konu alıyor. 90 milyon dolar gibi büyük bir bütçe ile hazırlanan filmin başrolünde Guardians of Galaxy serisindeki Drax rolünden tanıdığımız Dave Bautista yer alıyor.

Ölüler Ordusu, 21 Mayıs tarihinde Netflix içerisinde yayınlanacak. Filmin Netflix içerisindeki tanıtım yazısı ise şu şekilde;

“Yönetmen Zack Snyder (300 Spartalı, Watchmen, Adalet Birliği) imzalı ÖLÜLER ORDUSU, Las Vegas’ı harabeye çeviren ve dünyanın geri kalanından duvarlarla ayıran bir zombi salgınının ardından yaşananları anlatıyor. Doğup büyüdüğü Las Vegas’tan ayrılmak zorunda kalmış eski bir zombi savaşı kahramanı olan ve artık evi olarak gördüğü bir kasabanın dışındaki hamburgercide çalışan Scott Ward (Dave Bautista), kumarhane patronu Bly Tanaka’dan (Hiroyuki Sanada) inanılmaz bir teklif alır: Şehir 32 saat içinde hükûmet tarafından nükleer silahlarla yok edilmeden önce zombi istilası altındaki karantina bölgesine girip, yer altındaki bir kasada duran 200 milyon doları ele geçirecektir. Kaybedecek pek bir şeyi kalmayan Ward bu zor görevi kabul eder ve soygun için ayak takımından oluşan uzman bir ekip kurar. Zaman giderek daralırken, açılması imkânsız denilen bir kasa söz konusuyken ve hem daha akıllı hem de daha hızlı olan Alfa zombiler sürüsü giderek yaklaşırken, şimdiye kadar teşebbüs edilen bu en büyük soygunda tek bir şey kesindir: Hayatta kalmayı başaranlar her şeyi alacaktır.”

Peki siz Netflix içerisinde yayınlanan yeni filmler konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Army of the Dead (Ölüler Ordusu) Fragmanı Yayınlandı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ