Aquaman 2 Filmi ile İlgili Detaylar Belli Olmaya Başladı

68 Okunma 11 Haziran 2021 20:37
aquaman-teknolama

İlk filmi ile oldukça büyük bir izleyici kitlesine erişen Aquaman 2. filmi ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

2018 yılında Aquaman vizyona girmiş ve süper kahraman filmlerine bir yenisi eklenmişti. Gerek hikayesi gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken film seri haline getiriliyor. Seri haline gelecek filmle ilgili heyecanlı bekleyiş sürerken filmin hayranlarını sevinderecek haberler de peş peşe gelmeye başladı diyebiliriz.

Yönetmen James Wan, Aquaman 2 ile ilgili çalışmaların sürdüğü esnada dikkat çekici bir paylaşım yaptı. Wan tarafından yapılan paylaşımda Aquaman 2 filminin adının ne olacağı görülmekteydi. “Aquaman and the Lost Kingdom” adıyla çıkış yapacak olan serinin ikinci filmi oyuncu kadrosunu da büyük oranda korumakta.

DC evreninde geçen Aquaman’in ikinci filminde konu olarak ilk filmde göremediğimiz kayıp krallığa odaklanacağı düşünülüyor. ,İlk filmde bahsedilen ve Atlantis İmparatorluğu’nun dağılmasının ardından oluşan 7 Atlantis Krallığı içerisinden ilk filmde yalnızca 6 tanesine şahit olmuştuk. Bahsi geçen Atlantis, Xebel, Hendek Krallığı, Tuzlu Su Krallığı, Balıkçılar Krallığı ve Kaçaklar Krallığı dışında serinin ikinci filminde 7. krallık olan kayıp krallığın hikayenin merkezinde olması bekleniyor.

Filmin oyuncu kadrosunda ise ilk filmden aşina olduğumuz Amber Heard, Jason Mamoa, Patrick Wilson‘ın yanı sıra henüz filmde hangi role hayat vereceği açıklanmayan Pilou Asbaek de yer almakta.

James Wan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu serinin ikinci filmi Aquaman and the Lost Kingdom filmi 16 Aralık 2022 tarihinde izleyiciyle buluşmayı planlıyor.

Peki siz Aquaman devam filmi hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla dizi haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Aquaman 2 Filmi ile İlgili Detaylar Belli Olmaya Başladı